Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tesztek olyankor amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek olyankor amikor olyan pasi tetszik meg aki cigizik(nem sokat,de rendszeresen),esetleg akinek a párja ilyen hogy oldjátok meg azt hogy mindkettőtök jól jöjjön ki belőle?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 05:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ossze se jovok olyannal aki cigizik
2022. márc. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén szólva nálam is kizáró ok. Nagyon nem bírom a cigiszagot és nekem fontos, hogy a másiknak milyen illata van.

Volt már, hogy olyan srác tetszett meg, de nem jöttünk össze...

2022. márc. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

Már egy szál cigi is kizáró ok.

Mivel én soha, még csak ki sem próbáltam,így nem bírom a halvány szagot sem.Egyébként pedig nem tudnám megölelni, vagy főleg, megcsókolni azt,aki bagós.

Csók és ölelés pedig nekem alap, így meg is van a végeredmény.

2022. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj a legtobb fiu cigizik
2022. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Mkdir ***** válasza:
91%
Nagyon sok nő is. Én nem cigizek, és bár nálam azért ez nem volt kizaro ok, azért elviselnék olyat aki hasonló mint én (na persze nem csak ezen a téren)
2022. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a kategóriát. Tökmindegy, hogy vki hetero vagy homo, vagy bármi más, a cigi mindenkinek budos. Egy igényes nemdohanyzo ember mindig előnyben részesíti párválasztás áll a nemdohanyzokat. Ha az egyik fél dohányzik, az a másik félnek mindig szívás.
2022. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát én nemdohányzóként elfogadtam. Ülök a cigiszagban. Soha nem problémáztam ezen.
2022. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát gratulálok hozzá.. passziv dohányzás is káros
2022. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóba sem jöhet nálam sem olyan, aki cigizik.
2022. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen leszoktam a cigiről a párom miatt. Persze nekem is jobb így, de elsősorban Ő motivált, hogy neki ne legyen kellemetlen érzése miattam. Napi másfél dobozzal szívtam évekig, mielőtt megismerkedtünk. Kb. 5-6 hónapja jártunk együtt, amikor úgy éreztem, hogy le kell tennem miatta. És egyik napról a másikra letettem. Egyébként sosem kérte, hogy tegyem le a cigit és hagyjam abba a dohányzást, sőt állítása szerint nem is zavarta, hogy dohányzom (dohányoztam). Csak én éreztem úgy, hogy le kell tennem, mert nem fair, hogy mellette szívom és mindig mindenem büdös. Meg kell őt tisztelnem ennyivel, hogyha ő nem szívja, akkor már én se bűzölögjek mellette. Úgyhogy abbahagytam a dohányzást. Jó sok éve már ennek.
2022. márc. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!