Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért elítélendő sokak szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő sokak szerint az hogy ha valaki egy meleg szaunában szexel valakivel, ellenben az nem ha ugyanazzal az ember(ek)rel a saját lakásán szexel?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 13:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem gondolom, hogy elítélendő, de én pl. biztos nem mennék ilyen helyre és ezeknek a szaunáknak a törzsvendégeivel valószínűleg nem azonos az értékrendünk, nem jönnénk össze.
2022. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
Attól hogy homár vagy, még nem lesz több jogod, mint egy heterónak, bármennyire is szeretnéd. Szaunában és nyilvánosan nem lehet szexelni senkinek, sem homonak, sem heteronak, nem is beszélve a higiéniai aggályokról. De ha te szeretsz más ondójába beleülni, akkor kérd el valakitől és ülj bele otthon.
2022. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Lacás1976 ***** válasza:
86%
12 es te nagyon értetlen vagy.A meleg szauna vagy gay szauna olyan hely ahova kizárólag melegek járnak, és a nagy többségük a szex miatt. Vannak zárható kabinok is.... Ott szabad szexelni!!
2022. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert mdlegszauns nem változik semmi he. Attól még ugyanúgy random nyilvános helyen doogsz. Vagy benne van a házi rendben h akkor itt mindent szabad? Hallod rögtön a recepciónál verd ki szerintem legközdlebb. Nevetséges. Vagy s melegség egyenlő azzal h mindenki mindenkivel? Bár tudom h igen, sajnos. Undorító.
2022. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

Inkább olvass utána, mielőtt elhamarkodott következtetéseket vonsz le!

Ezek a szaunák direkt azért vannak, hogy a melegek együtt lehessenek. Összesen egy törölköző van rajtuk meg egy papucs. Van olyan, amikor meg teljesen meztelen események vannak.

Ez egy olyan hely, ahol mindenki kiproóbáljatja azt, amit szeretne, ha talál rá partnert.

Aki nem akar, nem megy ilyen helyre. Én sem voltam, de ezzel tisztában vagyok.


Ez nem egy olyan strand szauna részlege, ahol a családdal nyaralsz. Ez más célból van kialakítva és más célból járnak oda az emberek.

2022. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%

#14 közszeméremsértés? Ha-ha-ha... Elveszik a törölköződet és mehetsz pucéran a sok álló dakó között. Ha a tiéd nem áll és nem vén kecske vagy úgy megdugnak, szo@patnak a folyosón, a sötét zegzugos részeken hogy csak na! Dark Naked party!!! A neve. Máskor meg a gőzszaunába megy az akció, ott ugye megint ledobod a törcsit! 4-5 ember veri tolja sz@pja...de van hogy 10-15 a meztelen partikon!

Persze a prűdeknek ott a sok kabin diszkrét szexre.

Esetleg a Coxx bár megvan? Na ott ugyanez csak utcai ruhában ismerkednek, akcióznak félmeztelenül!! Akár egymás előtt, mellett..

2022. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Aztán meg csodálkoznak az STD teszt eredményén.
2022. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

#17

Lakás vagy szauna... Nem a hely számít, hanem a védekezés.

2022. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#16

Voltam mindkét szaunában a meztelen rendezvényeiken, megy a felalá járkálás, meg a faltámasztás, alig volt ott akciózás, nemhogy 10-15-ös gruppen.

2022. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
18: Azt ne mondd, hogy olyan nagy helye van a védekezésnek ahol "4-5, meg 10-15 ember veri, tolja, szopja", vagy random "megdugnak, szopatnak a sötét zegzugos részeken". Alapból mi az hogy "ha a tiéd nem áll úgy megdugnak a sötét, zegzugos részeken". Hát anyjának a 3,14csáját azt dugja meg, már bocsánat. Értem, hogy az emberek szexért mennek oda, de az a szótáramban még mindig konszenzuális, ez meg határeset szexuális erőszaknak hangzott csak az a baj neked valószínűleg már annyira eltorzult a gondolkodásod, hogy neked fel sem tűnik mi a visszás a szövegben amit leírtál. Aki meg elmegy a kabinba az már prűd... :D Rohadt gáz az egész. És itt nem arról van szó, hogy lakásban vagy szaunában, hanem erről mentalitásról ami jellemzi ezeknek a helyeknek a törzsvendégeit. Ez számomra már olyan torz viszonyulást tükröz a szexről amiből én nem kérek. Ez nem elítélés a szó szoros értelmében, mert felőlem aztán felnőtt szabad emberek, konszenzuális alapon, a keretei között azt csinálnak amit akarnak. Nekem viszont arra van meg a szabadságom, hogy párkeresésnél vagy partnerkeresésnél azt mondjam erre, hogy ez sajnos már nem fér bele az értékrendembe. Nyilván egy otthoni szexparti sem, de ez semmit nem változtat azon a "kultúrán" amit a hozzászólásod is tükröz. Aztán lehet mosdatni a szerecsent, az ilyen szexpartik fokozott kockázattal járnak, és a tömeges STD fertőzések melegágyai. Szakértő feltételezések szerint a majomhimlő járvány is pont egy ilyen szexparti fészekből indult ki, csak hogy egy aktuálisat mondjak.
2022. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!