Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg aktívak! Ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktívak! Ha olyan partneretek van, aki állandó, de nem jártok, csupán időnként összejársz vele, hogy jól érezzétek magatokat, általában mennyi idő telik el az első alkalom után, hogy elhagyjátok a gumit?

Figyelt kérdés

Elhagyjátok egyáltalán, vagy az csak azoknál jellemző, aki kapcsolatban van?

Állandó partnerről értelmezésem szerint akkor van szó, amikor valóban azért "állandó", mert elég neki az, amit tőled kap, nem jár össze mással.

23f/aktív



2022. márc. 27. 14:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Passzívak válasza is érdekel, végülis lényegtelen, hogy melyik oldalon vagy.
2022. márc. 27. 14:55
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok igazán gumi párti.

Ha a passzív kéri hamar leveszem.

Ha van gyakori partner akkor viszont alkalmi kaland idején ha akad közben marad a gumi

2022. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár passzív vagyok de általában csak azzal hagytam el a gumit aki tényleg csak velem járt össze
2022. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Hogy bizonyitod, nem dugott massal is? Ha veled gumi nelkul dug, mi akadalyozza meg abban, hogy massal is ezt tegye? Fontosabb az egeszsegem, mint fel ora dugas :D
2022. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Csak rendes kapcsolatnál, úgy hogy mindegyikünk teszteli magát.

Az hogy azt mondja a másik hogy csak veled jár össze az nem jelent semmit, bármikor összejárhat mással és ha velem már gumi nélkük akarja tolni akkor mással is így teszi valszeg.


Egy végbél egyébként se egy tiszta hely, HIV en kívül csomó más betegséget összeszedhet az ember a partnerétől. Ha együtt vagytok akkor ismered a másikat, tudod hogy mindent megtesz-e az egészségéért, egy random eber életébe én nem látok bele.

2022. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is azon a véleményen vagyok, hogy az ördög nem alszik, és kell a gumi, akármit is mond a másik.

Bár azt hozzá kell tenni, hogy naivnak sem szabad lenni, mert a mai "hűséges" kapcsolatok gyakran nélkülözik a hűséget és sokan olyanban bíznak meg, és szeretik, akit nem igazán kellene.

Szóval a kapcsolat sem garancia, én már rájöttem, ezért nem is keresek. :)

2022. márc. 27. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Megbeszélés, tesztről igazolás és utána mehet gumi nélkül.

30nap után miután mással nem volt, ha nem bízok benne hogy mással is lefekszi akkor nincs gumi nélkül.

2022. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Volt de izgatna egy új.
2022. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha kaland csak gumival engedem, ha rendszeres akkor mehet nélküle. 20f p
2022. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kaland esten csak gumival. Allando partneremmel gumi lekul szexelunk.
2022. ápr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!