Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltál már szerelmes? Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes? Milyen érzés annak lenni? Legelső szerelem mindig más élmény lesz mint a többi?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ha irodalmian írnám le, akkor így:

Nagyon erős, mély érzés, amelyben szenvedsz és boldog vagy. A benned rejlő ürességet kitölti a forróság, a szeretet, úgy érzed tied a világ és minden körülöttetek rossz, csak ti vagytok a jók.

Ez tart pár hónapig, majd előjönnek az anyagi problémák. Ez nem jó, az nem jó. Míg nagyon fiatal vagy addig éld ki a szerelmet, később kisebb lesz rá az esélyed. Idősebb korodra, ha egyedül maradtál egyedül is fogsz maradni.

49/F

2022. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag későn jött az igazi szerelem és az igazi társ.Nem szikra,hanem robbanás volt hét évvel ezelőtt, azon az első találkozáson.

Olyan boldog sosem voltam addig és azóta sem.


Sajnos,fénnyel jön az árnyék is,két és fél év közös élet után jött a másik robbanás, ami úgy földhöz vágott,hogy nagyon nehéz volt feltápászkodni.

Nagy szerelem hozza a nagy csalódást. Átéltem,bár ne kellett volna.


Négy éve magányosan, ismét és mivel nem vagyok irreális, azt hiszem, már örökre.


53F

2022. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első szerelem nekem hasonlit a szulo gyerek kötődéshez.

Ne menj el hivj fel gyere vissza(= anya ne hagyj itt az oviban, vigyél haza)


Menjünk egyutt diszkoba szórakozni kikapcsolodni, főzzünk egyutt, kell a társaságod (=anya játsz velem)


Ölelj meg csókolj meg d.gj meg(= anya simogasd, vakarászd a hátam, hagy öleljelek meg)


Elalvás előtt beszelgessünk bújj hozzám(= anya kérek esti mesét, jóéjtpuszit)


Ne csalj meg, ne verj át, csak engem szeress (= anya másik gyereket is ölelgetsz puszilgatsz? /Csak a tesom kap puszit, en nem számítok, nem is szeretsz engem?)


Külön kassza/közös kassza(=anya, megveszed nekem ezt vagy azt, vagy kapok zsebpénzt es akkor megveszem az en penzemböl?)


Vagy lehet nem is csak első szerelemre élnek ezek.

2022. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vhol olvastam, h egy ember életében 3 szerelem van ès mind más

Lesz az első tiniszerelem. Azt hiszed, h örökké tart, h örökké egymàsèi lesztek. Minden rózsaszín, felhőcskéken ülsz...stb. aztán persze jön a nagy összezuhanàs, a nagy koppanàs, de ennek ellenère ezt sosem felejti el az ember


A màsodik az a rajongòs szerelem (nem vagyok biztos benne, h ezt a szòt használták)

Amikor kvàzi te nagyon odàig leszel vkiért, de ő isten igazából nem viszonozza a dolgot.

Röviden


Ès végül az a bizomyos "nagy ő". Tulajdonképpen mintha összeállnátok mint egy puzzle. Ahogy az első is írta, a benned rejlő kis rèseket kitölti a màsik.

Fájdalmas, de örömteli is. Felemel, de vissza is húz. Èget mint a tűz, de néha kehűt mint a jég.


Nehèz szavakkal elmagyaràzni


Egy dolog tuti, rà fogsz jönni, h mikor vagy az :)

2022. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Első szerelem hatalmas csalódás mindíg, utána jön az ébredés hogy a nagy szerelmek csak mesékben léteznek.

Rájön az ember hogy alkalmazkodni kell, csiszolódni

Elfogadni a másiknak a hülyeségeit ami a valóságban nagyon nehéz⚖️.

Ez akinek nem megy, igen egyedül marad- 4.kapcsolat után

Biztosak lehetünk benne a hiba a mi készülékünkben van.

2022. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Tavaly, 17 éves koromban voltam először szerelmes és a legrosszabb az egészben hogy ő az egyik barátnőmet szerette volna becserkészni, és ki is használt, annyira ráakaszkodtam a szerelmemtől vezérelve és néha annyira lecsesztem akaratomon kívül, hogy megszakadt a barátságunk, vagy is a beszélgetés. Utólag rájöttem helyes döntés volt, mert drogozik. Van már rendes kapcsolata, el tudtam pár hónap alatt engedni de nehéz volt, ez volt talán szeptemberben. Utána jött a második akibe még mindig szerelmes vagyok, vagy 4 hónapja már de lehetetlen. Majdnem összejöttünk, de végül az exbarátnőjét választotta, gondolom megijedt az érzéseitől. Próbáltam elfeledni, de mindig visszatért az életembe, és állandóan újra kezdek ragaszkodni hozzá. A szerelem fáj, nagyon fáj. Látok abban esélyt hogy összejöjjek vele, ha nem úgy alakul a párjával és szakítanak, de másrészről meg van bennem méltóság. Egy a biztos, én így még senkit sem szerettem. Nem vonzalom, valóban szerelem.
2022. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!