Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért töröl valaki egyből/kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért töröl valaki egyből/kis idő múlva Tinderen, ha párba álltunk?

Figyelt kérdés
Nem először fordult már elő velem, és fura lenne annak betudni, hogy csak véletlenül húzott jobbra az illető. Valaki egyből, valaki kis idő múlva törölt párba állás után. Valakinek írtam is, mert nálam történt a match, és utána kitörölt. Ilyenkor mi van? Hirtelen meggondolta magát, úgy hogy nem is beszéltünk?

2022. ápr. 16. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan mindenféle logika nélkül huzogatnak, teljesen random módon, aztán amikor bekövetkezik a match, rájönnek, hogy nem tetszik a másik.


Másik opció, hogy bár képek és adatlap alapján megvolt a szimpátia, mással már komolyabb szintig eljutott és nem akarja az idejét az új párokra áldozni.

2022. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert mindenkit jobra húznak

És utána válogatnak.

2022. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam már, de miért nem röngtön az elején válogat? És aki nincs előfizetre Goldra, annak nincs korlátlan lájkolási lehetősége
2022. ápr. 16. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem válogat előre nem fecsérli az időt erre.
2022. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell arra gondolni, hogy logika nélkül mindenkit jobbra húznak. Velem is előfordult, hogy valakit véletlenül húztam jobbra. Aztán amikor jött, hogy match akkor gyorsan szétváltam tőle, mert kínosabb megírni amikor beköszön, hogy ja bocsi véletlen volt.
2022. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan h félrenyomtam, volt aki még az ingyen szupelikeomat is megkapta véletlenül.

Hogyha nem akarok írni valakinek akkor inkább unmatchelek, nem szeretem gyűjtögetni a matcheket.

2022. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, akkor valószínű csak sima véletlen a jobbra húzás, és ezért válnak szét egyből, vagy kis idő múlva, amikor észreveszi.

2022. ápr. 18. 14:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet,hogy ha nem ír/látszik,hogy alig van kedve válaszolni,megunja az illető és unmatchel. De mondjuk te írtál neki,szóval ez itt pl most nem igaz
2022. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan volt, hogy nálam történt a match és csak annyit írtam, hogy szia. És másnap történt a törlés. Vagy egyből, vagy kis idő múlva, amikor nem nálam történt a match.
2022. ápr. 18. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezek az emberek ennyit is ernek, legalabb nem pazaroltal rajuk tobb idot!
2022. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!