Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt számotokra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt számotokra az első szexuális együttlétetek? 23/F

Figyelt kérdés
Még sohasem próbáltam ki és kíváncsi vagyok a véleményetekre és a tapasztalataitokra.

2022. ápr. 20. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jóval idősebb passzívval történt és csak jó emlékeim vannak.Érzéki, türelmes és kulturált férfi volt.

Sokat köszönhetek neki abban, hogy én is ilyen vagyok...

2022. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív voltam, de nem volt jó. Elég önfejű volt, és 5 perc után el is ment, én nem élveztem el.
2022. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
hol laksz?
2022. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szar volt, mert beindulva átmentem szexrandizni valami idegenhez, és teljesen be voltam feszülve közben, pedig csak kézmunka volt, de nem akartam “megfutamodni” szóval alig vártam elélvezzen és hazamenjek.
2022. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
16 éves koromban egy butikban nézelődtem zárórakor. Megkérdezte, hogy nézelődök még? Mert leeresztené a rolót. Maradtam. Beszélgettünk, vettem egy pólót kasszazáráskor, aztán főzött nekem egy kávét. Udvarolni kezdett, és én elfogadtam az udvarlását. 33-34 körüli sportos, vagány férfi volt. A raktárban őrült nagyot szexeltünk, utána legalább egy óra hossza volt a rendrakás :-)
2022. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nem volt túl jó, igaz csak orális szex volt. 13 éves voltam, és rám nyomta akkor a bélyeget. Megbántam végülis.

20/F

2022. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lacás1976 ***** válasza:
90%
Nekem az első nagyon sz@r volt, szó szerint. Felmentem egy sráchoz, neki fel sem állt, megdugtam és tiszta nutella lett az óvszer🤮🤮🤮. Az utána következők viszont már jó élmények voltak..
2022. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen volt egy 23 éves sráccal, aki nagyon kedves figyelmes volt. Nagyon jó tapasztalat volt. Első alkalommal csak kivertük egymásnak, de az utána következő napokon már szoptuk is egymást. Az anált is próbaltuk, de nem jött össze, mert kicsit túl izgultam a dolgot, nem tudtam ellazulni és a srác is elég vastag farkú volt. Nem tudta betenni és akkor nem is eröltettük a dolgot.
2022. ápr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Innen ismertem meg. 15 voltam. A srác 28. Nagyon kedves volt. Nem volt nyomulós. Azt mondta a cél, hogy élvezzem. Őszintén mondom, hogy senki nem dug olyan jól mint ő. Még akkora orgazmusom sose volt mint vele. Néha ráírok de ritkán ér rá, de volt, hogy szexeltem vele újra.
2022. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!