Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokszor szexelek pasikkal, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor szexelek pasikkal, de pár éve azt vettem észre hogy néha ha nagyon kell wczni bemegy egy kevés. És ez egyre rosszabb. Lehet ezen változtatni ? Visszafordítható? Szeretek keményen szexelni!

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Próbálj leállni vele, mert tönkremehet a záróizmod teljesen. Nem jó az állandó, kemény szex. Ismertem egy srácot, aki teljesen elvesztette az uralmát a széklettartás felett. Annyira tág volt, hogy aktus közben engedte el magát. Nem kellett sokat szórakoznom vele.

Ez egy aktívnak is kellemetlen, hiszen, ha valami jó is kisülhet gondolj bele mit gondolhat rólad. Szétk**t vagy. Nem pozitív dolog, bár, ha ilyen vonalon gondolkozol, akkor sajnos megmarad ez a problémád. Kívánom, hogy gyógyulj meg mihamarabb, szándd rá magad, hogy elmész orvoshoz és kérsz segítséget. Lehetsz őszinte az orvosoddal, javaslom, hogy ne az államilag finanszírozott intézményeket látogasd ilyen problémákkal, próbáld(ha teheted) magánorvoshoz menni! Nem kerülsz kellemetlen helyzetbe.

2022. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Vagy kamuzol, vagy öklözve vagy minden héten.

Ezt szünetelteted akkor még elmulhat.

Normál dugástól faszal nem amakul ki ilyen probléma.

2022. ápr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt időszak, amikor egy 17 centissel mindennap meg lettem dugva. Ez egy 8 éves szex kapcsolat volt fiatalon. Soha semmi problémám nem volt tőle.
2022. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A leirasodbol en inkabb arra kovetkeztetnek, hogy valami frlboritotta az emesztesed. Menj el gasztroenterologushoz, mert lehet laktoz, gluten, vqgy barmi egyeb erzekenyseg kialakult nalad az idok folyaman. Az is lehet, hogy valami szexualis uton terjedo betegseget kaptal el, ami szinten okozhat ilyet. Ha ez utobbinak is fennall a veszelye, menj el egy STD szuresre, ahol mindenre kivizsgalnak.
2022. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!