Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem lett sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem lett sokkal rosszabb a "felhozatal" társkeresőkön, mint pár éve?

Figyelt kérdés

Április előtt 3 évig nem társ-keresőztem, meg nem ismerkedtem, mert volt párom, áprilisban dobott a pasim, azóta használtam tindert, gayromeot, grindert, de egyszerűen semmi.


Az egész ismerkedés abból áll, hogy rám írnak, hogy szia szex? Vagy pedig egyből farok képeket küldenek.


Ráadásul mintha kevesebb ember is használná ezeket a társkeresőket, és az a kevés is sokkal selejtesebb, mint amilyen emberek régebben voltak a hasonló társkeresőkön.


Vagy csak én látom így?


23/passzív/Veszprém


2021. dec. 18. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted
2021. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lett.
2021. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, én is így látom. Kb 6-7 éve vagyok fent (kisebb szünetekkel) és régebben jóval több helyes, normális srác volt fent mint mostanában
2021. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rosszabb.
2021. dec. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mitől lehet rosszabb?
2021. dec. 18. 18:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5: őszintén? felhígult a "felhozatal", megszaporodott a, mondjuk ki, életképtelen idióták száma akik kb dugni tudnak max és ebből áll a szókincsük is sajnos


persze vannak még üdítő kivételek de sajnos néha nagyon kutatni kell a normális pasik után

2021. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy érzésem,hogy a normálisak már nem is mennek fel társkeresőre, tudják,hogy idő és kedvpazarlás az egész.

Tisztelet a minimális kivételnek...

2021. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem is elment a kedvem teljesen sajnos, de az, hogy melegként nem társkeresőzöl azzal kb instant kizárod a lehetőségét annak, hogy valaha bárkivel is összetudj jönni szerintem 😃
2021. dec. 18. 19:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"7" vagyok,


eddigi párjaimat is az élet, a véletlen hozta,remélem így lesz megint :)

2021. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Ezt most melyik oldalról állítjuk? Mert én pl a rómeón pont az ellenkezőjét látom. Illetve aktív vagy passzív felhozatal?
2021. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!