Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fájdalmas az első anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmas az első anális szex? Mit tudok tenni, hogy ne legyen fájdalmas?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha jó partnert fogsz ki, akkor nem vészes, de az első pár alkalom nyilván nem kellemes, akár mennyire is figyel rád a másik.


Amit tehetsz, vegyél egy közepes méretű dildot, és gyakorolj, esetleg anal plugot.


Használj sok síkosítót!!!

2022. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sok sikosító volt. Ellazulás. Sőt akartam. Mégis boralmas volt pedig csak 16cm volt a farka. Ez volt az első élmény. Érdekes mikor később csak szexhaverral kipróbáltam újra akkor más volt. Neki viszont 22cm körüli és vastag farka volt. Mégis élveztem. Nem tudom min múlik. Amúgy 90%-ban aktív vagyok és eddig mázlim volt mindenki akinek első voltam jól bírta a farkam sőt élvezte. Szóval érdekes ez.
2022. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt
2022. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Barátaim, az a lyuk székletürítésre való, amit azzal csinálnak, más szerszámával, az nem szex hanem fajtalankodás és fertőző.
2022. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 steven95 ***** válasza:
89%
Barátom, Te más segglukával oszt mily jobb dolgod helyett foglalatoskodsz?
2022. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 cseppszi ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen análmasztizol előtte és megismered a saját határaid, izgulásod, tágulásod és jó partnert fogsz ki akkor nem feltétlenül fog fájni. Eléggé egyéni és főleg partnerfüggő milyen lesz az első. Van ebbe is aki szerencsés és már az első se fáj sőtt orgazmusa is lesz , és van akinek meg nem jön össze olyan könnyen és fáj meg sokáig szoknia kell. Szóval ebbe se vagyunk egyformák.
2022. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne 19
2022. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt az első alkalom is, de már előtte is rendszeresen tágítottam a popsim.
2022. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!