Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Bejön nektek Osváth...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Bejön nektek Osváth Zsolt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
igen. intelligens, nem egy kirakatbúza, meg se lehet rola mondani kulsore, teljesen korrekt embernek tunik, akivel komoly kapcsolatot is kilehet alakitani
2022. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be. Nagyon is meglehet róla mondani külsőre, hogy meleg. Minden mimikájából árad ez, de ezzel nincs is gond, nem azért mondom. :D Csak nagyon nem értek azzal egyet, hogy nem lehet megmondani róla külsőre. Félszemmel ránéznék, akkor is rögtön leesne, hogy homi.
2022. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
2: akkor ugy fogalmazok, hogy nem ilyen diszbuza mint az a tiktokos whisperton vagy kiatosz. az az eletet se erdemli meg annyira irritalo kis gxci
2022. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
3: Azért túlzásokba ne essünk, mi az hogy az életet sem érdemli meg mert téged irritál? Ha engem meg te irritálsz akkor te sem érdemled meg az életet, vagy hogy megy ez?
2022. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
3-as Nem tudom, hogy ki az, de nem is érdekel. :D Azért elég erős ilyet mondani, hogy nem érdemel életet. Nem kell másokkal foglalkozni és annyi. Mit kell másokon idegesítenie magát bárkinek is? Nem értem. Ha valami nem tetszik, akkor ne nézd. Ha valaki irritál, akkor ne figyelj rá. Valóságban is kerüli az ember a vele ellentétes embereket, nem pedig vonzza, mint ahogyan ez a közhidelemben benne van. :D Ellentétek sosem fogják egymást vonzzani, csak taszítani(fejben nyilván). Hasonló vonzza a hasonlót. Szóval nem értem, inkább engedd el.
2022. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem jön be külsőre és a hangja sem valami vonzó, de a személyisége nagyon szimpatikus.
2022. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

"Nagyon is meglehet róla mondani külsőre, hogy meleg. Minden mimikájából árad"

De ha nem látnád/hallanád kommunikálni, csak megpillantanád az utcán egymagában, és nem tudnád, ki az, akkor is megmondanád? 😀 (Komolyan érdekel, mennyire érzékeny a gaydarod.)

2022. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
7-es. Persze, szerintem teljesen evidens. Mondjuk nekem mindig fiú barátaim/haverjaim voltak, szóval azért elég könnyű észre vennem. Melegeknek általában teljesen más kisugárzásuk van, tekintetük is más. Meg az egyik legfontosabb, hogy fiúk nem gyakran szokták szét analizálni egymást. Nem mondom, hogy nincs ilyen heterok között, de nagyon ritka. Nőknél már jóval gyakoribb, de férfiaknál ez nincs igazán. De ezt így összképben lehet látni általában. Elég egy ülési stílus, állás, stb. Szóval valamilyen pózban úgy is fogok látni, mégha nem is hallom beszélni, meg mimikáit nem látom. Attól még valamilyen kisugárzása lesz, abból meg lel ehet szűrni sokmindent.
2022. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"fiúk nem gyakran szokták szét analizálni egymást."


Ebben igazad van. Mi meleg srácok gyakran szétanalizáljuk egymást a heterok meg nem xDD

2022. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Tökjó, akkor hozzád fogok irányítani minden bizonytalant, aki "Meleg vagyok?" jellegű kérdést ír gyk-ra, hátha meg tudod őket szakérteni. 😀

2022. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!