Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Bejön nektek Osváth...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Bejön nektek Osváth Zsolt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem az én dolgom eldönteni róluk. :D Ez olyan, mint aki ilyet ír, hogy 99%-ban heteró, de azért izgatják a férfiak is. Meg a "kívácsi" heterók és trásaik. Ezeknek egyike sem heteró. Simán bi. De, hát ki hogyan nyugtatgatja magát ugye. Nehogy véletlenül is b*zinak gondolják már őket, mert összedől a világ. :D Ugye, mert úgy már jobban hangzik nekik, hogy mellette nőkkel is k*rnak. De azért inkább heterók, mintsem bik. B*zik még végképp nem. :D Az ilyen "meleg vagyok" kérdések szintén ugyanebből adódnak. Akik nem képesek elfogadni saját magukat, társadalmi/környezeti megfelelési kényszerben szenvednek, stb. Ezeknek ennyi az oka.
2022. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nyugi, vicceltem. Én valahol szerencsésnek érzem magam a biszexualitásom miatt, szélesebb a paletta, ha nem alapján nem (vagy kevésbé) szelektálsz. De érthető, még ha szomorú is, hogy valaki számára nehéz feladat a saját neme iránti vonzalma elfogadása a jelen társadalmi körülmények között.

2022. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Engem taszít. A testalkaata, a mimikája, a hangja, a hanglejtése, a szavakat ahogy kiejti, a pökhendisége -minden taszító benne.
2022. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Engem az nem zavar, ha valaki személyiségéről - a nulla kifejezőképességű, tuskóbunkó, tajparaszt férfi sztereotípiához képest - lejön némi másság, a jobb húsban lévő alkat sem közömbös számomra egy talán fele ilyen mértékig... de borostás, bajszos, szakállas arcokat nálam nem fog soha eladni ez az erőszakos divathullám, ha éhen veszek egyedül ezen a bolygón, akkor sem.
2022. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen egyetértek a 13-assal. Egyáltalán nem jön be a személyisége miatt.
2022. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!