Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van meleg társkeresőkön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van meleg társkeresőkön ennyi rosszindulatú, megkeseredett ember?

Figyelt kérdés
Nem először fordult elő, hogy tök normálisan vagy elég egyértelmű kitérő válasszal le akartam koptatni valakit, ami után az lett a vége, hogy inkább letiltottam, aztán egy másik profilról minden indulatát gyönyörű szavakkal rám zúdította...

2022. máj. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Van ilyen.. Miket írtál válaszul? A legtöbbje alapból defektes ott. Igen ritka már hogy valaki ott normális legyen és velem korabeli legyen. Ez az oldal (Romeo,Grindr) kb 2018 körül lett ilyen.

Nekem is volt már ilyen esetem,azóta mindenhol megtalál félévente, és kiadja magából a dühét. Nem szabad megadni a személyes adataid az biztos.

2022. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Adatot nem adtam meg.


Egyszer emlékszem, arra dühödt be, hogy annyit írtam, ne haragudjon, de nem az esetem.

Most meg csak annyit írtam, átutazóban vagyok, nem járok arra, ahol lakik, erre elkezdi, hogy kamuzok...

2022. máj. 12. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Mi köze a rosszindulatnak a megkeseredéshez?
2022. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megragadtad a leglényegtelenebb részét a kérdésemnek, egyébként sok esetben a megkeseredettség hozza magával a rosszindulatot. Volt részem olyan helyen dolgozni, ahol ez általános volt, természetesen már nem vagyok ott.
2022. máj. 12. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

A hetero társkeresőkön ugyanerről számolnak be a nők. A net anonimitása kihozza a gyenge jellemű emberek igazi énjét. A neten az egy főre jutó idióták és pszichopaták száma 2 😄

Ne foglalkozz velük, tiltógomb és kész. Neked kevesebb fáradság a tiltógomb, mint neki mindig új profilokat gyártani. Bármit reagálsz olaj a tűzre. Vagy velük hadakozol, vagy koncentrálsz azokra akikre érdemes. Döntsd el mit szeretnél jobban csinálni.

2022. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert az egész ország tele van velük, így a társkeresőn sem lesznek mások.
2022. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
A Fidesz gyűlölet áradata kihat. Sajna. Velem is volt ilyen. Minden ilyen esetben ráhagyom. Ha meg olyan a kedvem akkor visszaszólok és tiltom mert azon jobban cseszi az agyát de úgy hogy megvárom míg olvassa és elkezd írni. Volt akinek 5 profilja volt. Amúgy meg aki sikertelen az egy idő után ilyen lesz mert nem mindenki kedvesen mond nemet. Akad bőven olyan aki bunkó. A nem válaszolás joga… vicc…
2022. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom mind az első válaszoló mind a kérdező a képnélküliség mögé bújva koptat le másokat. Ezek után ne értetlenkedjetek, ha sokan a lehető legrosszabbat kívánják nektek.
nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!