Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezdjek neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a passzív szerepet,de nem tudom hol,kivel,stb. 39f

2022. máj. 13. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanez. Nulla homo tapasztalat
2022. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnerkeresőn. Vagy szaunában. Vagy itt, ha megírod, hogy mit szeretnél, lesz rá jelentkező.
2022. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Aki keres az talál. Én nem találtam.
2022. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly 30 évesen, full szüzen (se nö, se férfi nem volt) találtam megbízható, normális férfit, úgy hogy kapcsolatot kerestem, nem csak alkalmit (amit amugy könnyebb találni). Igaz nem tartott sokáig a dolog köztünk, de azota találkoztam másik 3 sráccal. Lehet találni, csak őszintén kell beszélni a másikkal, és össze kell szedni a bátorságot. Regisztrálj fel a társkeresökre (grindr, romeo, tinder, badoo, stb), töltsd ki a profilod (nem kell mindent, de azért ne legyen üres) és kezdj el beszélgetni. Lesznek normális emberek, persze sok nem normális is lesz, de azokat szürni kell.
2022. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 onlyjustme ***** válasza:
100%
én az aktív szereppel vagyok ugyanígy, ha ismerkednél írj rám, legyél őszinte aztán meglátjuk van-e közös nevező, hely, idő.
2022. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Győriek, környékiek rám írhatnak, vagy aki erre utazik. Uni biszex férfi vagyok, bár inkább passzív. Nálam a beszélgetés a feltétel, és csak szimpátia (élőben) esetén megyek bele. Van egy kevés orális tapasztalatom.

Vannak biszexek, akikkel például levelezek, és szinte szóba se került még a szex, és nem is görcsölök rá, mert beszélgetni elgalább annyira szeretek, mitn szexelni. Vannak, akikkel meg tali volt, és élőben váltottunk pár szót, aztán leszoptam.

2022. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyan férfit engednék be a testembe, akiben megbízom. (Vagyis pl. egészséges és nem önző módon csak magával törődik, mert akkor bizony akár borzasztó is lehet az élmény.) A bizalomhoz némi idő kell. vagyis elsősorban olyat keress, akiben látod az esélyt a bizalom kialakulására. Szerintem (!) nem elsősorban a méret, meg ilyesmik a fontosak: szimpatikus legyen. (Ezt úgy kell érteni, hogy tág határokat szabj.) Ne görcsölj rá, beszélgess minél több emberrel, így nem baj, ha néha-néha kiesik valaki a körből. De azért ne ígérd mindnek, hogy szexet akarsz vele. (Ha rendes ffit akarsz, te is legyél rendes vele.)
2022. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!