Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az a férfi aki 30-33 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki 30-33 éves korára is agglegény, az meleg? (Kifejtem)

Figyelt kérdés

Oké, most vonjuk ki a mentális betegeket, fogyatékossággal élőket, vagy aki nagyon gátlásos/ronda stb. Meg vonjuk ki a sztárokat, gazdagokat is, akik hetente kaphatnak új nőt.

Adott egy normálisan kinéző, értelmesnek mondható pasi, akinek 30 éves korára nem nagyon volt komoly kapcsolata, nem is szeretne, plusz kifogásokat gyárt, hogy "áh nincs olyan nő aki tetszene nekem", "nyűg lenne egy kapcsolat", "karrieremre koncentrálok" stb, stb. az valószínűleg meleg? Mik a tapasztalatok? Van hogy saját magának se vallja be? Igaz ez hogy aki kőhetero az azért mindig választ egy női társat magának, idővel gyerek meg ilyenek? Vagy ez inkább csak régen volt így.



2022. máj. 17. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Egyszerűen olyan lelki hatások érték, ami miatt nem akar elköteleződni ill. a családalapítással kapcsolatos ösztönök még mindig nem jöttek felszínre.
2022. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Természetesen, mi más lehetne?
2022. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lacás1976 ***** válasza:
93%

Nem feltétlen de lehet. Nekem huszonéves koromig nem vot barátnőm. Ez zavart is aztán rájöttem szép lassan azért nincs mert nem teszek érte, és azért nem tettem érte mert nem érdekeltek a nők.Aztán kipróbáltam fiukkal azóta is meleg vagyok.

45f

2022. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

én 33 vagyok, de csak azért nincs barátnőm mert nem akarok.


vinné a pénzt és az időm, 1000x fontosabb dolgaim vannak most még

2022. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Lehet csak aszexuális
2022. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne 45 éves korára is agglegény? Viccen kívül csomó ilyen ismerősöm van, és nem melegek. Párnak valami bomba csaja volt 15-20 évvel ezelőtt, és azóta nem találnak hasonlót, vagy még a 15 évvel ezelőtti csajukat gyászolják.
2022. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 vagy melegek és álca csajok voltak :)
2022. máj. 17. 22:37
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Már bőven említésre kerültek olyan opciók amik igazak lehetnek az említett férfinél.


Nekem az jutott eszembe, hogy de ha meleg, akkor miért ne lenne valakije? Akár “titokban”? Vannak nőies tulajdonságai, vagy bármi olyan viselkedési jegye amiből következtetsz arra, hogy meleg lenne? Mert ha nincs, csak kizárólag az, hogy nincs kapcsolata akkor az szerintem a legvalószínűtlenebb.


Nekem hosszú évekig azért nem volt senkim, mert egy lány tetszett, aki viszont rám nem tekintett úgy. Ez kb 8 évig tartott. Simán lehet ez is egy indok, illetve még arra tudok gondolni, hogy vannak a kapcsolatfüggők, akiknek kb mindegy hogy ki csak legyen biztos, és ennek a spektrumnak a másik széle az, aki csak azért hogy legyen, nem kell. Én is az utóbbihoz tartozom, mert a 8 év alatt konkrétan 4 lánnyal összejöhettem volna a legkisebb erőfeszítés nélkül, de úgy voltam vele, hogy miután nem érzek semmit nem akarom hülyíteni őket, mert nem érdemlik meg.


Nálam az idézett kifogások amúgy simán megállják a helyüket.

2022. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%
Te látszik hogy meleg vagy kérdező. Semmit nem tudsz a dolgokról. Volt egy metoo mozgalom nemrég, a férfiak ezért se mernek csajozni, mert sitten kötnének ki érte rosszabb esetben.
2022. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Kifogás ez is. Amíg nem volt metoo mozgalom, addig se mertek csomóan csajozni, most megint rá lehet fogni valamire. Aki meg tudott és akart, az most is tud csajozni
2022. máj. 17. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!