Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért veti meg a társadalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veti meg a társadalom azon férfiakat, akik nem akarnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Főleg a nők nézik le az agglegény pasikat. Amikor valaki megkérdezi, hogy van-e barátnőm és mondom, hogy nincs: ilyenkor elcsodálkozva jön a hülye kérdést, hogy miért nincs? Amire válaszolva, hogy nem akarok, jön a még hülyébb nézés :D

2018. aug. 11. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Sose hallottam még ilyenről.
2018. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kitalálom, nő vagy?
2018. aug. 11. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát még én sem hallottam ilyenről
2018. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Mert annyira felnek minden olyantol a sajat eletukben is... hogy mindig azt teszik, ami illik. Nehogy megszoljak oket.

Es felnek mindenki olyantol is,aki kepes a maga eleterol donteni, nem menni mint a birka elore.

Tolem 23 evesen mar a gyereket kerdezik orrba szajba, foleg most h mar feleseg lettem.

Fel nem tudjak fogni hogy valaki siman nem akar gyereket, es belehalnak ugy magyarazzak hogy de...legyen nekem.

Mar inkabb azt szoktam hazudni, hogy sajnos nekem nem lehet. Es inkabb sajnalnak mint kezdik a szentbeszedet :D

2018. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen nő vagyok, és számos megrözött agglegény ismerősöm van, különböző korosztályokból, de se én, se a baráti kör nem tette neki soha szóvá, hogy miként éljek a magánéletüket. Az egyik legjobb barátnőm kifejezetten párkapcsolat ellenes, mióta ismerem csak szexel,de semmi több, és sose szóltam bele.
2018. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne félj....

Én egy 35 éves nő vagyok. Szeretem a szexet, de nem akarok sem kapcsolatot, sem családot, sem semmi elkötelezettséget.

Ha rád hülyén néznek, szerinted én mit kapok?

2018. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
És miért foglalkoztat ez titeket? Én szívből rühhellem az összes gyereket, és sose akarok sajátot, inkább 100 kutyát. Még a rokonok gyerekeit se fogom meg. Nem kell magadat nem normálisnak erezned, mert illeszkedsz bele abba, ami után a birka tömeg megy.
2018. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
nekem személy szerint azzal nincs bajom, ha egy pasi nem akar barátnőt, a gond azzal van, ha emellett azért ámít sok csajt, csak hogy megdughassa őket. na ez az undorító, és sajnos rengeteg ilyen van...
2018. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet. Ilyenkor jön az agyalás, hogy biztosan m. Ha meg nem, akkor meg szerintem elkezd az egyén azon gondolkodni, hogy talán én teszem jól, mert míg ő ott van már (pl.) 15 sikertelen randin, 2 váláson 2 gyerekkel, 7 sikertelen "párkapcsolatban élek"-en, és jelenleg is rezeg a léc az utolsó "kapcsiján", addig én szabadon élek.
2018. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Azért az elég furcsa ha valaki nem is vágyik rá. Azt megértem, hogy sok negatív tapasztalat után hoz egy döntést valaki, de hogy alapból nem is vágyik rá az nem természetes. A legtöbb esetben mindenki csak negatív dolgot tapasztal belőle, de reménykedik és vágyakozik valami jóra. Azért néznek rád furcsán, mert ennyire különböznek az ő vágyaik a tiedtől és felfoghatatlan számukra. Senki nem szólhat bele, hogy mire vágyjál és mit szeressél, ahogy nem mondhatja meg, hogy szeresd a szalontüdőt, ha egyszer nem bírod lenyelni. De te meg nem mondhatod meg, hogy ne nézzenek furcsállóan. A gyerekeket is szabad rühellni, de lássuk be, az sem természetes! Ha az lenne már kihaltunk volna. Ezek ösztönös dolgok lennének. Nyilván a mai összekuszált média áradatban, hogy mi az ösztönös már nem számít. Elnyomják ezt a különböző ingerek kisgyerekkortól kezdve. Mi csináltuk, így senki nem szólhat meg érte senkit. Szabadon tegyen mindenki amit akar, addig ameddig nem árt vele másnak!
2018. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!