Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nehéz a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nehéz a meleg világban (Budapesten) partnert találni (akár alkalmira, akár tartós párkapcsolatra)? Ha igen, szerintetek miért?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 11:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

Mivel volt már párkapcsolatom és sajnos,véget is értek azon okból,hogy nem bírják ki a melegek,ha egy- két évnél tovább kell élni valakivel.

Aztán a következővel ugyanezt csinálják.

Lehet bennem van a hiba,de én soha senkit még nem hagytam el,nem kezdtem szakítást.

De a monogámiában hiszek,mert tudom,hogy nem vagyok egyedul a nézetemmel,hogy egy párkapcsolat kettő emberről szól. Válogatni pedig ,lehet nehéz elhinni,de sosem válogattam.Érdekes módon egyik párom sem volt olyan,mint akit elképzeltem akár belsőre, akár kulsőre, akár korban.

Az embert néztem bennuk, abba szerettem bele, nem a testébe,vagy egyes szerveibe.

Alkalmit pedig nem keresek, akkor sem, ha örökre magányos maradok.

2022. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat utolso ciki vagy nem ciki, lehet akkor mar kettonkben van a hiba, de en is a monogamiaban hiszek, ugyhogy pacsiiii…mindig orulok amikor ilyent olvasok:)
2022. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem egyszerű ez sehol az országban, így a fővárosban sem.
2022. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos én is ezt látom. Bármennyire is akarok párkapcsolatot, semennyire sem akar összejönni. A többség meleg világban csak szexelni akar és ezt az amúgy elegge egészségtelen, kicsapongó életet sokan nem tudják elengedni.

Az egyik nem akar találkozni, megy a hulyites a másik nem vállalja fel hogy meleg. Igy nem lehet kapcsolatot kezdeni. Az alapkommunikacio is hiányzik. Szexelnek es onnantól nem vagy ember. Nagyon rossz érzés. Voltak kalandjaim, nem is kevés. De ez engem felőröl nekem hiányzik hogy reggelente együtt ebredjek egy fiúval.

2022. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Van minden csak keresni kell. Alkalmit ha nem vagy nagyon ronda nagyon öreg stb akkor simán találsz.
2022. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!