Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti meleg egyetemisták,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti meleg egyetemisták, ti merre próbálkoztok az ismerkedéssel? (Komoly a kérdés és nem szexcélú)

Figyelt kérdés

Elszomorít, hogy a társkeresőkön túlnyomó többségben csak szexet keresnek, így kiváncsi lennék, hogy az itt olvasó egyetemista srácok, frissdiplomások, vagy aki relevánsnak érzi a kérdést, mivel próbálkoztok? Hogyan jártok sikerrel?...


Nyilván nincs jó recept...



2020. márc. 31. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem akarsz szexelni minek keresel melegeket? Heterókkal is lehet ismerkedni.
2020. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Nem hinném, hogy diploma, vagy végzettség fuggő az ismerkedés sikere.

Volt kb 4 évig egy egyetemista párom, egyutt is élt velem.

A jó és szép indulás után már fél év után előjött a legtöbb egyetemista és diplomás nagy "baja", az önteltség és a lustaság.

Mindent megadtam neki,na nem azért mert nem lett volna mód más kapcsolatra,hanem mert szerettem. Pedig diplomás,értelmiségi vagyok,én sosem viselkedtem senkivel így, mint ő velem és ismerőseimmel.

Azóta volt két párom, mindkettő fizikai dolgozó volt, semmilyen gond nem volt a kapcsolatban.Hacsak az nem, hogy egyik sem volt hű és megcsalt, majd szakított.Aztán vissza akarták könyörögni magukat. Hát nem.


Szóval nem a munka, a diploma, vagy egyéb a fontos, hanem az, hogy ki, milyen ember. A belsőt lehet takargatni, lehet színészkedni, de idővel minden kiderul és sokkal rosszabb egy összkép leomlása kapcsolatban,mint ha előre esetleg tudjuk a kevésbé jót is.

De ehhez olyan ember(ek) kellenek, akik felvállalják és kimutatják az érzelmeiket. Kortól fuggetlenul !

2020. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell diploma az ismerkedéshez, ismerkedni bárhol lehet ha úgy se szexcélú.
2020. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!