Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, mi volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi volt életetek legjobb szexélménye? Enyém lent.

Figyelt kérdés

Meleg kategória, még mindig sokan eltéveszik.

Az enyém az amikor egy 40-es éveiben járó Magyarországon élő amerikai férfit elégíthettem ki szájjal. Hihetetlen mérete volt, Chad White kaliberű, hosszú, vastag, nagy makk, hihetetlen volt. Full szőrös volt körülötte amit én imádok, nagyon férfias szerintem és tudtam őt mélytorkozni. Orált adni az ami engem igazán izgat, szóval nagy volt az öröm. Ekkor 23 éves voltam.


Nektek mi volt A szexélmény?



2022. máj. 21. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Egy korom beli (27) sráccal akadtam össze. Párszor randiztunk,de valami hiányzott. Ellenben időnként jól elvoltunk.

Ez is laza sörözős dumálós estének indult.

De egyszer csak teljesen váratlanul megsimogatta az arcom,és rám mosolygott. Vissza simogattam. A következő pillanatban vadúl csokolóztunk és vetkőztettük egymást.

Aztán meztelenül smároltunk sok-sok percig és sokszor.

Néha megszakitottuk akkor végig csókolgattúk a másiktestét egészen a péniszig. Aztán a sokadik ilyen végig csókolgatás szopássá fajult.

Ő volt az egyetlen körülmetélt farku srác. De elég szép farka volt, nem túl vastag de elég hosszú (20 cm) tele töltöttük egymás száját. Nagyon finom volt a cucca. Aztán folytattuk a csokolozást. És mieleőtt elmentem (haza) megengedte,hogy fogjam a farkát miközben pisil. A végén az utolsó cseppeket nem kiráztam,hanem lenyaltam a makkjáról.


Volt még pár találkozásunk de azok nem voltak ilyen élvezetesek valamiért.

2022. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Egy 26 év körüli fekete bőrű aktív pasival szexeltem (én 20 vagyok)

Elképesztően nagy mérete, imádtam szopni és imádtam ahogy keményen megdugott

2022. máj. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Kérdezőnek:

jó, jó, de hát ezt már előadtad egyszer (vagy többször.)

2022. máj. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Grindr-en jöttem össze alkalmira egy velem egykorú aktív sráccal a szomszéd városból. Én is aktív vagyok. Korábban átlag kéthetente jártunk össze, nálam töltött kb. 5 órákat. Rengeteget ölelkeztünk, csókolóztunk és oráloztunk. Mindketten aktívak lévén, nem volt tenni, engedtem neki egyszer-kétszer, hogy betegye. Csodálatos partner. Nem értem miért, vonzom az aktívokat mindig, de többet is tudnak adni. Két pozitív pólus pedig taszítja egymást, ezt dobta a gép. :DD
2022. máj. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttem egy nagyon apró farkú pasival, és végre egyszer tudtam passzívkodni egyet.
2022. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura lesz és túl romantikus, de a szüzességem elvesztése... Tinderen találtam rá az egyik szaktársamra egyetemen. Egy gyönyörű srác volt, 195 cm, csodálatos volt a bőre és a teste is, hármasoztunk a barátnőjével, akivel ugyan jobb volt a kémia (nekem inkább a lányok), de az biztos, hogy úgy en bloc az a srác volt a legvonzóbb ember, akivel valaha voltam. Az orált nem tudtam viszonozni, de talán legközelebb. (Ez most volt nem rég.)
2022. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Balázs volt a neve. Egy kis vékonyka nagydumás srác volt. Azonban nem gondoltam hogy jó lesz. De akartam szexet. Na a srácnak nagyon szép volt a farka. Nagyon sokat lehetett szopni. Szeretett simizni, ölelkezni, bújni. :)Gyakran voltunk együtt. Aztán lett pasim.
2022. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!