Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha a gumi feltételé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a gumi feltételétől max 20mp és lankadok?

Figyelt kérdés
Így gyorsan kéne berakni de hát tudjuk hogy azt nem szabad. Szóval nektek mi a megoldás? De csak a gumitól. Simán gumi nélkül (így dugtam az első sráccal mert mindketten szűz fiúk voltunk mármint fiúk terén) rendben megy. Szóval mi a tanácsotok?

2022. máj. 29. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Keress fel egy neurológust, mert ez nem egészséges.
2022. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugyan, kétlem hogy ez nem egy gyakori dolog. A gumi ilyen.
2022. máj. 29. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akivel voltam neki is volt ilyen problémálya mert nagyon szorította.

Sex shop ban vett nagyobb kerületűt, az nem lankasztotta.

2022. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 jól mondja, kicsi a gumi, nagyobbat kell venni.
2022. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsi a gumi. Velem is akkor volt ilyen amikor szorított.
2022. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez vagy a gumi hibaja vagy psziches... 1, probalj meg allando partnert talalni akivel csinalhatod gumi nelkul. 2, probalj gumit valtani. 3,nem gondolkodtal meg esetleg a masik oldalt allni ? Passzivkent? Nalam ez volt... izgatott a srac barki akivel szexeltem, es aktivnak gondoltam magam. . Nem akartam h betegyek, en akartam betenni... de aztan valahogy nem volt az igazi, bar visszagondolva a 1-2 szemelyen kivul az osszes tobbi csak egy fadarab volt az agyba, aki csendbe fekudt es turt, vagy full bena volt... en sem voltam profi de voltak elkepzeleseim... aztan megismertem a parom es hat en passzivra valtottam, bevallom jobban esik azota a szex, es nem lankadok le... emellett rejottem h vele van az az 1 hullamhossz akivel jol is erzem magam vegig szex kozbe.


De amugy ne izguld tu a dolgokat.. probalj meg Rusht hasznalni, lehet az segit

2022. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%
Fel tevés után kapasd be a leányzóval
2022. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!