Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valaki grindr-en nem írja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki grindr-en nem írja ki, a HIV negatív státuszát, és általában gumi nélkül szexel, feltételezhető, hogy pozitív és tud is róla?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ja, feltételezhető.
2018. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, ha kiírja, hogy HIV negatív, és általában gumi nélkül szexel, akkor is lehet pozitív.

Sőt, ha kiírja, hogy HIV negatív, és általában gumival szexel, de akár csak egyetlen egyszer is elkapta a vírust egy "nem-gumis" kaland után, akkor is lehet pozitív.

2018. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sincs kiírva, negatív vagyok, engem nagyon stresszel ez a téma, szorongó típus vagyok, volt egy időszak amikor a témától rámjött a szorongás, ezért nem is akarom belekeverni az ismerkedésbe, meg elég szomorúnak tartom, hogy ez "téma" egy társkeresőn, és mint egy tulajdonság úgy van feltűntetve, kb. úgy mint hogy barna a szemem meg a hajam.
2018. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3-as de ha negatív vagy, akkor miért ne beszélnél róla?


Sajnos úgy kezelni igen, mint egy tulajdonságot. Aki pozitív annak meg minél hamarabb tudnia kell róla, persze senkinek nem kívánom, hogy beteg legyen..

De ha valaki már beteg, azt kívánom, hogy minél hamarabb tudjon róla, a saját érdekében.


Azzal sem teljesen értek egyet, hogy erről nem kell beszélni, ami a világos majd 40 millió embert érint, és főleg, hogy a fele legalább meleg ennek, melegként engem is kell, hogy érdekeljen ez a kérdés.

2018. okt. 16. 02:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek joga van tudni, hogy mit kockáztat egy adott kapcsolattal. Én sokkal nehezebben tudnám feldolgozni, ha utána szólna be az illető, vagy nem is szólna csak a szűrésen derülne ki, hogy gond van. Ahogy azt sem tudnám könnyen feldolgozni, ha miattam fertőződne meg valaki. Ne vicceljünk már, ez egy gyógyíthatatlan, halálos betegség :S


Hogy a kérdésre is válaszoljak: nem feltétlenül jelenti azt, hogy pozitív, de szerintem az ilyet tisztázni kell még előtte. És nálam a gumi nem opció, hanem must-have (tudom, sokaknak ez gáz).

2018. okt. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a gáz hogy erről egyáltalán beszélni kell mert sztem ez egy alapvető biztonsági kérdés. Nem egy alkalmi partner szívódott fel közvetlen a HIV tesz igényem után. Volt viszont egy nagyon kecsegtető, de ő se akart még csak hallani sem erről. Egy hónapig győzködtem, mindent beajánlottam neki de ez sem győzte meg, így elváltak útjaink.


A jelenlegivel egyből lement a teszt, negatív eredményeket követően minden van. Nem kell azon parázni hogy jaj mi van ha mégis beteg. Mindenki oda lő ahova akar, ha kedved van lenyeled, stb. és nem azon kell gondolkodni hogyan köpd ki minél gyorsabban ha éppen nincs gumi ami egyébként eléggé élvezetromboló oboánál.

2018. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát valszeg egy ilyen ilyen kérés esetén én is felszívódtam volna, egy kisebb pánikroham után. De minimum lelankasztott volna. Tudom nem normális a reakcióm erre a HIV témára, de ilyen egy szorongó ember. :( Én speciel sose tudnék egy alkalmi partnerben, vagy szexhaverben megbízni, hogy gumi nélkül toljuk, teszt ide vagy oda.
2018. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én se bízok úgyhogy ez egy remek szűrő :D


Egyébként megbeszélés-megbeszélés, meg ismerkedni előtte. Rá kell jönnöd hogy kitart e melletted vagy sem. Utóbbi esetben a teszt se sokat ér, de ha egymásra leltek és nincs félrekavarás akkor nagy baj nem lehet. Olyan amibe belehalhatsz semmiképp :)

2018. okt. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátom, hosszabb ideig. Aztán kiderült, hogy HIV+ lett. Akkor(!) még nem volt olyan sikeres kezelés, mint manapság. Biztos voltam benne, h elkaptam. Elmentem tesztre, kiderült, hogy nem. Új barátom lett, a biztonság (vagyis az ő) kedvéért 4 hónappal később megint elmentem, az is negatív lett. (Aki járatos a témában, tudja, hogy miért jártam el így.) Szóval, tuti negatív. Mikor vagy egy évvel később megemlítettem neki, hogy az előző barátom poz. volt, kissé kiakadt. Noha nem volt veszélyben, mégis megértem. Ma már ő is könnyebben tekint erre, azóta már lehet vírusmentes (de nem gyógyult) állapotot kihozni ebből. (De azért én szerencsés vagyok és ma már nem kockáztatnék.)
2022. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!