Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi fiúknak nagyobb a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi fiúknak nagyobb a libidója?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztalom, hogy a fiúk hamarabb cumiznak vagy fekszenek le, mint a lányok. Jobban kívánják?

2022. máj. 29. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak nem szerelmet keresnek mint a nők hanem szexet.
2022. máj. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért ez nem igaz. Sok passzív többet akar. Ha talizol vele, smároltok, simi, szex, akkor hamar belédesnek. Én így járok folyton pedig elmondom hogy csak SZEXET keresek. Amúgy az igaz hogy a férfiak valóban nem érzelmekre mennek rá... Na meg kanosabbak is :D
2022. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Ez milyen új baromság megint?
2022. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak mivel a tesztoszteron növeli a szexuális vágyat, ezért többet is vannak együtt. Míg egy nő kevesebbet vágyik erre és nyilván nem lehet kierőszakolni a másikból, hogy dugjanak. Ennyi az egész. Szimpla hormonális ok, semmi más. Persze most a szexfüggőségtől vonatkoztassunk el, mert az már kicsit más.
2022. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

És miért baj, ah egy passzív szereti a csókot,ölelést ?

Bár én találnék ilyen passzívat, mert nekem olyanok jutnának, akik mindenféle fétissel, perverzióval akarnak kezdeni.


Egy érzéki aktív

2022. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!