Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexeltél már fogyatékos sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már fogyatékos sráccal?

Figyelt kérdés

Mármint pl mozgássértült, hallássérült, értelmileg kissé fogyatékos, esetleg hiányzott valamilye, kerekesszékes.

Hány éves volt? Csak 1 tali volt? Más volt vele?


2022. máj. 30. 08:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel érdekelne bármilyen fogyatékossággal élő srác kielégítése, de alkalmam még sosem volt ilyen sráccal megismerkedni.

Talán pont egy kerekesszékes sráccal ismerkednék legszívesebben 26f

2023. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16%
Nekem a korom a fogyatékom! Valaki? 😀
2023. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%

Én leszopnék valakit aki mozgássérült és nagy a farka.

Van akit érdekel?

29 f

2023. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Eper Milós ***** válasza:
100%
Volta nagyothalló partnerem, de ez semmiben nem különbözött a rendesen halló partnerrel történt aktusoktól. Mozgássérülttel is voltam már (Én aktív vagyok) kicsit aggódtam, de amikor elhelyezkedtünk mindkettőnknek megfelelő pózba, már nem volt semmi gond. nagyon jó volt. Nyilván nagyobb figyelmet fordítottam rá, mint általában, de lehet pont ezért volt különlegesen jó. nem volt folytatás, mert én elköltöztem egy másik városba, így nem volt lehetőség a további találkozásokra.
2023. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!