Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok, a budapesti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a budapesti meleg szcénában mennyire erősen vannak jelen a különböző szexuális úton terjedő betegségek?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ kivel akadsz össze.


Egy fertőzött partner elég, tökmindegy mi a statisztika.


Ha nem szexxelsz senkivel natúrba, eljársz szűrésre, az sokkal többet ér mint a statisztikákon rágódni.

2022. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Pontozz le ha nem tetszik, de több a melegek között az STD valószínűsége mint a heterók között. Nem, nem azért mert meleg. Hanem mert a heterók többsége nem csak az STD, hanem a terhesség elkerülése miatt is védekezik. Utóbbi egy meleg együttlétnél ugyebár nem számít. Sokkal több hetero védekezik óvszerrel mint meleg.
2022. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 2-es!

Azt mondod a heterók orálhoz gumit használnak? ÉRDEKES! Én nem így tudom :)

Amúgy Nekem MINDEN meleg barátom jár szűrésre. Neked hány heteró haverod jár? Kétlem, hogy akár csak 1. Szerintem logikusan hamar kiderül egy melegről ha beteg mert jár szűrésre. Egy heteró lehet soha nem megy el tesztre. De persze nem tagadom alapvető igazság van a tiedben is, de azért ne sarkítsunk.

2022. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
U.i: Egyébként nő vagyok csak elém került a kérdés.
2022. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ennek ellenére a 2-es válaszolónak van igaza. Az óvszer használata tényleg ritkább melegek körében, főként anális együttlétnél, orálnál mindkét felállásban ritka. Anál esetén viszont nagyobb a nemi betegségek átadásának a kockázata, mint vaginális szexnél és orál során még az utóbbinál is alacsonyabb.
2022. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BB_ ***** válasza:
59%
És ezt most milyen statisztikára akapozod, hogy a melegek körében kevesebb az óvszerhasználat?
2022. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyes óvszer használat melett ( és persze ha nem szakad el) a HPV-n és a lapostetűn kívül minden ellen védett vagy.


Ha majd lesz állandó partnered akkor ha bízol benne annyira, hogy nem csal meg, vagy meg csal, akkor legalább óvszert húz, akkor jöhet bare...


Személyszerint jobban tartok a HIV-től mint tartanék egy terhességtől ha hetero lennék.

2022. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18%

Majomhimlő tuti.

Az első hazai fertőzött is buzult rendesen!

2022. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szerintem pont a fordítottja igaz. Nagyon sok meleg jár STD szűrésre és a legtöbben alkalminál gumit használnak.


Heteroknál azok akik sokszor egy éjszakáznak azok közül sokan vannak akik inkább tablettát szednek, vagy kihúzzák mielőtt elsülnének.

A legtöbbjük nem is aggódik STDk miatt pedig pl a HPV ugyan úgy terjed közöttük is.


Egyébként kérdező, érdemes óvszert használni és akkor a nagyrésze STD ellen bevéded magad, ha mégis kiszakadna akkor van "esemény utáni" HIV kezelés.

Szűrés is ugyan úgy ott van.

2022. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!