Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek volt már nemi úton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már nemi úton terjedő betegségetek? Mennyi az esélye, hogy neten ismerkedve, kapcsolatot létesítve elkapok valamit?

Figyelt kérdés
Ha például 10 véletlenszerűen kiválasztott neten ismerkedő srácot veszünk alapul mennyi lehet hordozó? Komoly a kérdés, jelenleg ez az egy dolog tart vissza... Nem szeretnék úgy kapcsolatot, hogy nem ismerem a leendő partnerem előtörténetét. A neten tényleg olyanok ismerkednek akik gyakrabban váltogatják a partnereiket?

2017. jan. 26. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Használj gumit és nem lesz baj. Kivéve, ha vérátömlesztő fétised van.
2017. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
akkor kondommal szexelj és nem leszel "éces"
2017. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a gumi védene, de őszintén... Nem feküdnék le olyannal akiről tudom, hogy beteg. És nem tudom milyen gyakori hogy valaki beteg... :/
2017. jan. 26. 17:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifogsz egy olyat, aki beteg, akkor tök mindegy, hogy milyen gyakori...
2017. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez reális félelem.

Egyébként nem feltétlenül mindenki váltogatja gyakran. Próbálj használni valami szűrőt. Pl. ha az illető már 5 perc beszélgetés után találkozna és szexelne veled, akkor őt érdemes kerülni, mert valószínűleg mással is ugyanilyen könnyen belemegy.

2017. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a netes esetekben nem rizikóznék... Használjatok gumit és elkerülitek a felesleges köröket és a félelmet.

Ha pedig kapcsolatról van szó, akkor menjetek el együtt egy szűrésre, ez csak megerősít benneteket.


22/F

2017. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha Pesten ismerkedsz, ott sokkal nagyobb az esély a betegségekre (jó, persze máshol sem kizárt).

Nem kell lefeküdni valakivel csak azért mert jól néz ki, ráadásul kedves meg aranyos, ez még nem elég. Előbb meg kell ismerni,ahogy nagyon helyesen le is írtad, az előtörténetét, ismerd meg az értékrendjét, életvitelét, s abból már le tudod szűrni, hogy milyen "fajta". Ha nem tudja szám szerint megmondani, hogy hány pasival volt együtt élete során, akkor hagyd is a fenébe. (Persze "együtt lenni" nemcsak a dugást jelenti, hanem minden mást, amit 2 ember szexuális jelleggel csinál.)

Hidd el, 1-2 kellemes kaland nem ér annyit, hogy utána hónapokig injekciókra meg kezelésekre járj...

2017. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is parás vagyok nagyon. Járok is szűrésre. Ha úgy érzed megnyugtat írj rám. Hamarosan megyek újra szűrésre bár nem nagyon van rá okom, de tök együttérzek veled.
2017. jan. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!