Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél, ha a több éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a több éves barátod coming outolna mint transzneműnő?

Figyelt kérdés
Ha meleg párkapcsolatban lennél, és a barátod azt mondaná neked, hogy ő egy transzneműnő. Szakítanál vele ez miatt?

2022. jún. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2022. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, hiszen férfiként szerettem meg, szeretem. Ezt szépen felülírná az, hogy ellenkező neművé alakítja a másik magát. Mármint nincs ezzel gond, csak el kell fogadni, hogy a mások az igények.
2022. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem "ez miatt", hanem emiatt, de igen.
2022. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Kiborulnék, hogy egy meleg férfiből transznemű nőt csinált a velem való együttélés. Sok embernek mentem már az agyára, de ilyen még nem fordult elő. :)
2022. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi ideje tart a kapcsolat. Ha szeretem/szerelemes vagyok, akkor nem biztos szakítanék, de mivel nem vagyok biszex, így szex többé nem hiszem, hogy lenne. Szóval max romantikus kapcsolat maradna. Szexmentes kapcsolatban tudok létezni, de olyannal nem tudnék szexelni, aki nem izgat fel.
2022. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Azért ez nem egészen így működik, mert ez nem egy orientációs kérdés, hanem az illető teljes pszichológia lénye, amit azért eddig is kellett érezni rajta a környezetének, és nem meglepetésként szembekerülni vele. (Nincs olyan, hogy lányként működő, lányos, cuki meleg férfi, kimondva, kimondatlanul az a transzneműség. Az, hogy 100-ból 95 transznemű nincs kimondva az egy dolog.) Azt a részét megértem, hogyha ő most át is akarja a testét faragni, akkor a párja a továbbiakban elköszön tőle, mert neki van egy orientációja, ami nem átfaragható. De ha csak kimondott valamit, ami eddig is volt, azzal nincs mit foglalkozni.

(Tudom, a kérdés úgy szólt, hogy én mit csinálnék: Szépen megbeszélve elválnának útjaink, csak nálam pont fordított esetben: akkor, ha egy gyönyörű szép lány lelkű transz lányból egy homoszexuális arcszőrzetes férfiember varázsolódna.)

2022. jún. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Persze. En a ferfiakat szeretem.
2022. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!