Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Transzneműként használhatok e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzneműként használhatok e gesagolyót?

Figyelt kérdés
Transznemű,anális szex,gesagolyó

2022. ápr. 3. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
biztos gésa golyóra gondolsz nem az acélmagvasra?
2022. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést. Miért ne használhatnál?
2022. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Használhatod, nem tiltja meg senki. Mondjuk hüvelyizmot azt nem fogsz vele erősíteni, mert ugyebár az nincs 😃
2022. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3/3 ezt azért így ismeretlenül nem írnám le.
2022. ápr. 3. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
#4 tényleg nem ismerlek, de az anatómiát viszont igen :)
2022. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3/5. Koma

A kérdésből tényleg nem derült ki hogy a kérdező milyen testben született, és milyen neműnek érzi magát, úgyhogy tényleg nem egyértelmű vannak e hüvely izmai így ismeretlenül.


Bár a "Traviszex" és a "Passzív lányszerep" hashtagekből ítélve nem tartom kizártnak, hogy a kérdező igazából nem is transznemű 🤔.


Amúgy meg, tényleg érdekel, neked mi ebben a jó? :D

Tehát így ez a szitu nekem nagyon nem jön át.


Most szebb lett a napod attól, hogy jól megmondtad egy random internezezőnek a homoszexualitás kategóriában, hogy "hihi, nincs is pinád csak azt hiszed haha".

Tényleg ez okoz örömet, hogy fölényes gunyorral verbálisan arcon finghatsz valami szerencsétlent az interneten? Mert ha igen, őszintén nem irigyellek.


Én sem szeretem az SJW/Cancel kultúrát, de mostanra eljutottunk oda, hogy az "Anti SJWk" pontosan ugyan azt csinálják mint a wók formák, csak más szemszögből.

2022. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van olyan travi ismerősöm aki használja.De egyszerű,próbáld ki.
2023. jún. 20. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!