Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretnék alkalmizni, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék alkalmizni, de érzelmek nélkül nem igazán van merevedésem. Lehet ezen változtatni, vagy bele kellene törődnöm, hogy ilyen típus vagyok?

Figyelt kérdés
Februárban ért véget egy 3 éves párkapcsolatom. Az elején abban is nehezen nyíltam meg, csak akkortól működött igazán a szex, mikor már érzelmek is voltak. Ebből kifolyólag az alkalmizás sose ment igazán. A szexre viszont lenne igényem, hiszen a meleg világban borzasztó nehéz tartós kapcsolatot kiépíteni.

2022. jún. 6. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, nyilván neked is vannak erogén zónáid. Kérd meg az alkalmi partneredet, hogy izgassa őket az ajkaival, nyelvével, kezeivel.
2022. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Aktív vagy? Hány éves?
2022. jún. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vállalsz be egy tartós kapcsolatot?
2022. jún. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen bevállalnék egy tartós kapcsolatot, de szinte lehetetlennek érzem, mert a többség nem ezt keresi. :)

Egyébként dugásban inkább passzív vagyok, tehát oda nem kellene feltétlenül merevedés, de azért szopatni szeretek.

2022. jún. 7. 08:24
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként 26/f vagyok.
2022. jún. 7. 08:24
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pont jó korban vagy!!!!!én a helyedben tartós kapcsolatra hajtanék.lehet sok türelem kell de megéri
2022. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is hasonlóképpen vagyok. De én nem azért nem tudok, mert nem áll fel, azzal nincs gond. Csak elkezdek kötődni a másik félhez érzelmileg. 18/F
2022. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 én azt hittem a grindr az szendvicskedvelő férfiak közössége (aki érti, az automatikusan a barátom^^)
2022. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%
Melegeknél ne is keress tartós kapcsolatot.Őket a makk és a záróizom vezérli. Lélek, szív, vagy ész nincs vagy teljesen háttérbe szorult.
2022. jún. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!