Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám lezárni ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lezárni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én X vagyok, a jelenlegi párom pedig Y lesz ebben a történetben. Meleg férfiak vagyunk, jelenleg 1 éve és 4 hónapja kapcsolatban. Én 22 éves vagyok, ő meg 39. Interneten ismerkedtünk meg, nagyjából 3 hét beszélgetés után találkoztunk először, kizárólag szex céljából, de ebből egy majdnem 10 óra hosszú randi lett, ahol pedig Y szerelmes lett belém. Kb. 3 napot gondolkodtam a dolgon, aztán úgy éreztem én is szeretem és nem lenne rossz ha végre tényleg tudhatnék valakit magam mellett, ugyanis egyetlen komoly kapcsolatom volt előtte még 17 évesen egy lánnyal, akivel csak azért voltam együtt 1 hónapig, hogy az ismerőseim illetve a baráti köröm ne piszkáljon azzal, hogy nincs senkim. Visszatérve Y-ra, a kapcsolat elején minden tökéletes volt szinte. 2 hét után a családom rájött, hogy végighazudtam arról, hogy barátnőm van és egy teljesen normális huszonéves srác vagyok, akinek a világon semmi problémája. Ekkor kidobtak otthonról, nekem pedig az egyetlen lakhatási lehetőségem a párom maradt, és az ő 16nm-es bérelt üzlethelyisége, ami olyasféle szexbarlangként illetve rejtekhelyként funkcionált előtte. Emellett bérelt a lakótársával egy 1 szobás lakást, de ezzel a lakótárssal rengeteg probléma volt. Alkoholista volt, agresszív, konkrétan Y tartotta el már hosszú ideje. Mikor beköltöztünk az üzlethelységbe a 3 szatyoryi cuccommal, kb 2 hetet laktunk ott, mikor is elküldtük ezt a lakótársat ugyanis a lakásba szerettünk volna lakni. Ekkor én még nem dolgoztam csak ritkán segítettem be a családi vállalkozásunkba, ebből volt félrerakva kb 360 ezer forintom, amit konkrétan csak magamra szórtam el, azidő alatt amíg Y eltartott engem is. Majd 2 hónappal később lett egy jólfizető állásom, és anyagi gondjaink rendeződni kezdődtek, de még is volt valami problémám. Mint írtam kettőnk közt szinte minden tökéletes volt, valami miatt még is többre vágytam. Talán keveslettem azt az időt, amit együtt tudtunk tölteni. Y ugyanis minden másnap 16 órát dolgozott, a kettő közt pedig 10-12-t, és 1 szabadnapja volt hetente. Rettenetesen hülye voltam, de elkezdtem társkeresőzni megint és nagyjából 5x csaltam meg. Ezt ezekután bevallottam neki, és hatalmasat veszekedtünk, illetve onnantól kezdve kb. 7 hónapon keresztül azért küzdöttem, hogy elhigyje hogy mennyire szeretem. Ajándékok, rengeteg ölelés, puszi, rengeteg vacsora készítés, gyertyából formált szívek. Y a 7 hónap alatt mindennap közölte, hogy utál, gyűlöl, egy patkány vagyok, vagy csótány, a szexuális életünk megszűnt létezni, vagy csak annyira létezett, hogy 2 hetente rátudtam venni, hogy kiverjük egymás mellett fekve. Telt még így az idő, mikor is rájöttem, hogy ő is társkeresőzik, és mikor kérdőre vontam mindent letagadott. Mikor már eleget veszekedtünk mondta, hogy minden az én hibám, mert én voltam a patkány. Szóval ez a kapcsolatnak nevezett vicc így megy azóta is, belőlem meg már teljesen kihalt minden érzelem, ami iránta létezett. Nem akarok vele kapcsolatban lenni már, együtt lakni sem, és találkozni is csak akkor, ha muszáj. Kb. 1 hete megint összevesztünk, aminek a végére kimondtam hogy vége. Jobb lesz mindkettőnknek. Felvázoltam, hogy segítünk a másiknak, hogy fogunk elválni, melyik állatunk kinél marad, és 1-2 általa alkotott módosítással megbeszéltük a tervet. Úgy volt, hogy vissza költözik az üzlethelységébe, ahol a közös életünk kezdtük, viszont annak a szerződését felbontottuk, mikor elköltöztünk onnan, és azóta már más bérli a helyet. Erre teljesen kiakadt, azt mondta utcára fog kerülni. Ezek után elmentem wc-re, ami alatt gyorsan felöltözött, lerohant a lépcsőházba és ment volna meghalni, ha nem találom meg és hozom vissza. Öngyilkosság. Minden veszekedés után ezzel fenyeget, legalább 100x megmentettem már. Akármennyire nem szeretem, azt azért még sem hagyhatom, hogy meghaljon. Nincs senkije, szülei meghaltak, testvéreivel 20 éve nem tartja a kapcsolatot, gyereke, felesége sosem volt. Barátai nincsenek, haverjai sem, csak a kollégái, akiket elmondása szerint utál. Csak én vagyok neki. Ennek ellenére sincs lelkiismeret furdalásom, hogy ki akarok lépni ebből a kapcsolatból. Mondtam neki, hogy segítenék neki barátokat, haverokat találni, vagy elkísérném pszichológushoz is, még abban is segítenék valahogy, hogy új párt találjon de minden ilyesfélét reflexből elutasít. Nekem még majdnem minden rokonom él, vannak barátaim is, ha innen elkerülök attól nem kell félnem egyelőre, hogy az utcán kötök ki. Visszatérve az üzlethelységre, költözés szempontjából azért csak az jöhet szóba neki, mert árufeltöltőként dolgozik, és 210 ezer a nettó keresete. Ennyiből a fővárosban lehetetlen egyedül megélni, albérlet mellett. Az üzlethelység meg 45 ezerbe került volna havonta. Felvetettem, hogy mi lenne, ha munkát váltana. Az szóba sem jöhet, mert ezért meg azért... Szóval teljesen reménytelen minden, még a hátralévő 30 évében együtt kell élnem egy olyan férfival, aki iránt már semmit nem érzek, és mire meghal addigra az 50-es éveim közepén leszek, teljesen egyedül. Ha viszont szakítunk, és öngyilkos lesz akkor meg a bűntudat és a lelkiismeretfurdalás fogja tönkretenni az életem, és vagy alkesz, vagy drogos, vagy öngyilkos leszek nagyon rövididőn belül. Visszatérve a múltkori szakításunkra, megmentettem, lebeszéltem az öngyilkosságról, és megbeszéltük a dolgokat. Aznap éjjel nem otthon aludtam, elmentem szórakozni (iszogatni csak, nem feküdtem össze senkivel). Másnap mialatt munkában voltam folyamatosan írogatott és visszakönyörögte magát. De nálam nem változott semmi. Azóta is vesztünk össze, ami után megint meg kellett mentenem, csak most már azzal, hogy tárcsáztam a 112-t és megmondtam neki hogy tudom hova készül és ha ki lép az ajtón azonnal ráhívom a mentőket, vagy a rendőröket és nem jön össze a terve, miután még 2 hónapra pszichiátriára is kerül. Ekkor magyarázta nekem hogy nagyon szeret, ne legyek már ilyen, én meg elkezdtem színészkedni megint, eljátszva hogy minden rendben. Ez viszont folyamatosan emészt fel, és már fizikailag is egyre jobban érzem, hogy ebbe hamar tönkre fogok menni.


Tudom hogy nagyon hosszú lett, de olyan részletekbe bele kellett menjek, hogy fel lehessen fogni miről is van szó. Mit tennétek a helyemben? Hogyan vetnétek véget ennek?



2022. jún. 6. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Pszichológus.

Mi mondhatnánk itt bármit...

2022. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs senkije, senkitől nem fogod megtudni, hogy öngyilkos lett. Tudom, embertelenül hangzik. De tönkretenni az életedet valaki miatt, aki nem szeret/akit te sem szeretsz?
2022. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus. De neked is, nem csak neki.
2022. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el az egészet mert jelenleg nincs ennyi időm, de át futottam rajta, és meg szerettem volna írni, hogy az öngyilkossággal való fenyegetőzés sohasem okés és ez egy manipulációs húzás, hogy magához kössön téged. De ez nem azt jelenti, hogy nem lesz öngyilkos. Csak ha így viselkedik, akkor ezen lehet látni, hogy eléggé toxikus kapcsolat lenne ha együtt lenétek. Én őszintén mag szakítanám vele az összes kapcsolatot és még ha keres is nem válaszolnék sehogy. Majd át megy rajta.
2022. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És neked van hova menned, ha szakítotok? Havi 210 ezerből a fővárosban tényleg lehetetlen megélni, nem is értem, hogy sokan hogyan csinálják. Én a helyében biztos leköltöznék vidékre, és a munkahely váltást úgy oldanám meg, hogy a bolthálózaton belül átkéretném magam egy másik üzletbe. Én is dolgoztam árufeltöltőként, és tőlünk is sokan váltottak úgy, hogy maradtak a cégnél, csak átkérték magukat másik helyre, akár megyén belül is. Vidéken pedig 210-ből már szűkösen, de fent lehet tartani egy albérletet.


Mellékesen jegyzem meg, hogy undorító ami MO-n megy... Egy teljes munkaidős állás mellett valaki egyedül nem tud fenntartani egy albérletet az már a vicc kategória, sokat elmond a rendszerről...


És most akkor az öngyilkosságról pár szót. Nekem is fenyegetőzött az egyik volt barátnőm ezzel, amikor szakítani akartam vele. Aztán rájöttem, hogy ez sokszor csak érzelmi zsarolás, és addig tart, amíg te érdemben reagálsz rá. Szóval én teljesen ignoráltam mikor megint ezzel jött és láss csodát, azóta is él, én meg sikeresen megszabadultam tőle. De érzelmileg nekem is rohadt megterhelő volt. Azonban fontos kiemelnem, hogy ez tényleg SOKSZOR, és NEM MINDIG van így, olyan esetről is hallottam az ismerősi körömből, ahol valóban megtörtént a tragédia a szakítás után. Viszont ez már nem a te felelősséged, az életéről mindenkinek magának kell döntenie, te emiatt nem érezhetsz bűntudatot. A határok elvannak nagyon mosódva sajnos a kapcsolatotokba, egyáltalán nem egészséges amit a párod művel. Idősebb is jóval tőled, így végképp nem a te felelősséged. A szüleid pedig szégyelljék magukat, hogy kitettek amiért meleg vagy, részben az ő hibájuk is, hogy most ilyen helyzetbe kerültél.

2022. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Tesztelésképp belengetném, hogy én leszek öngyilkos, ha nem hagy békén.
2022. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Helyzetedben ha anyagilag megteheted ott hagynék 2-3hónap kaukciót, és másik albérletbe költöznék amit ne tudjon hogy hol van.
2022. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha gondolod szívesen összefutok veled beszélgetni. Hátha segít valamit. Meg addig agyalok megoldáson is. Máramennyiben Pesten laksz.
2022. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Tönkretetted egy ember életét, aki szeretett téged, befogadott, amikor nem volt hova menned és még el is tartott. És mindezt úgy adod elő, mintha te lennél az áldozat. Erre csak annyit tudok mondani, hogy baz*meg.


Sajnálom Y-t, hogy egy magadfajta féreggel hozta össze a sors, remélem ez nem kerül az életébe.

2022. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

9-es, nehogy már a kérdezőt hibáztasd! Persze, megcsalta Y-t, így járt, sajnos sokakkal megesik, de bevallta, ami ritkaság. Az pedig semmiképpen sem normális, hogy Y a saját életével zsarolja.

Kérdező, szerintem hagyd ott. Tudom, hogy nem egyszerű, de ha meg is tenné utána, az nem a te hibád lenne. Felajánlottad, hogy segítessz neki, minden téren, ő volt az, aki ezt visszautasította. Ennél többet nem tehetsz.

Hidd el, egy részben hasonló szituációból adódóan tudom, hogy ilyen esetben nem tudnál boldog lenni, ha vele maradnál. És semmiképpen sem feladatod, hogy megóvd őt saját magától.

Esetleg beszélhetsz valami szervezettel, vagy valahogy mégis rávenni őt egy pszichológusra. Ha nem megy, akkor szerintem hagyd ott, függetlenül attól, hogy mit mond, vagy mivel zsarol.

2022. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!