Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderen párba állás után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen párba állás után minimális vagy semmi reakció? Ennek mi értelme van?

Figyelt kérdés
Vagy egy szia, majd hiába írok bármit, semmi reakció. Vagy párba állunk, írok, pár sort, de abszolút semmi napokig, meg persze soha többet.

2022. jún. 16. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen nem egyszer, és eléggé bosszantó. Azért vagyunk ott, hogy ismerkedjünk, párt találjunk szerintem. De hiába állunk párba, semmi, vagy olyan is volt, hogy írtam és semmi. Ami a legjobban zavar, hogy valaki elvárja, hogy a másik fél írjon először, ő kezdeményezzen. Ezt valaki kiírja a profiljába is, valaki csak szimplán vár. Valakire 2 hét után ráírtam, hogy most miért is nem beszélgetünk, ráadásul nála álltunk párba először. És az volt a válasza, hogy ő nem szokott, nem szeret először írni, ennyi. Csak ott várt, ott volt a listámban. Nálam az illem azt diktálja, hogy az ír először, akinél történt a párba állás. Szerintem ebben semmi nagy dolog nincs, egy sziát írni pl. Én sem vagyok egy tökös, magabiztos fiú, sőt, nekem is imponáló, ha valaki kezdeményez, egy tini kislány vagyok belül, de attól még ennyire képes vagyok, hogy írok legalább egy sziát, ha már ismerkedés céljából vagyok fenn 😅

Amúgy az is lehetséges, hogy mással ismerkedik közben, és nem akarok új emberrel is beszélgetni már, ezt elfogadom. Vagy meggondolta magát, vagy nem nézi annyira a Tindert. De csak szimplán töketlenek a legtöbben 😅

A legjobb megoldás, hogy engedd el az ilyeneket, a belső béke fontosabb. Én pár nap után ki szoktam őket törölni, ne legyenek ott feleslegesen, csak felidegesítettek.

2022. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Torles tiltod


A pasik alt mindenkit jobbra huznak. Hatha alapon. Aki nem jon be azt is

2022. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez sem arról szól, amiről kellene, csak gyűjtögetés és másik átverése, szórakozás csak. Eddig se tartottam sokra ezeket az oldalakat, de nyilván kár időt pazarolni ezekre.
2022. jún. 16. 16:21
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Tiltsd le azonnal!
2022. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem szép szokás. Sajnos én is szoktam ilyet csinálni. És ez nem azért szokott lenni mert mindenkit jobbra húznék vagy csak amúgyis egy paraszt lennék. Általában ha nem írok vissza az abból kifolyólag történik, hogy éppen sokminden összegyűlt, nincs jó kedvem. Vagy akár még az szokott lenni hogy egy sráccal volt 1-2 elég jó randim, hogy csak vele szeretnék beszélni. Viszont annyira még nincs elől az ismerkedést hogy letöröljem a Tindert.

Önző dolog, az tény. De azért le szerettem volna írni nálam az okát ennek.

2022. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem az nagyon nem jó, ha így állsz ehhez a társkeresős ismerkedéshez. Nem (csak!) arról van szó, hogy kár időt pazarolni, mert átverés és szórakozás van. Igen, vannak ilyen meg olyan emberek, vannak, akik nem válaszolnak, akik átvernek, akik elvárják a másiktól kezdeményezést, stb. De jópár pozitív példám is van személyesen, nem egy rendes és kedves fiút ismertem meg társkeresőn, akikkel ismerkedtem, találkoztam. Sőt, a fiút, akivel most ismerkedtek komolyabban, őt is ott ismertem meg. Én vidéken lakok, máshol nem is tudtam volna ezekkel az emberekkel megismerkedni, csak a társkereső van erre. Nagyon nagy segítség, lehetőség. Hol máshol ismerkednénk? Nincs mindenhol melegbár, melegbuli, melegbarát kávézó, stb.

Nem mondom, hogy egyszerű, fog érni csalódás, bosszankodás, de ne add fel, főleg nem egy ilyen hülyegyerek miatt, aki nem válaszolt. Mész a következőre, ennyi, az élet megy tovább, neked is haladnod kell. Vannak rendes fiú társkeresőkön is, hidd el 😊

2022. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt tavaly a tapasztasztalatom, hogy egy csomószor amikor párba álltam valakivel, és másnál jött ki a match, akkor amíg én nem írtam rá, addig ő sem. Vagy olyan is volt, amikor nálam jött ki, aztán ráírtam, de vagy nem írt vissza, vagy pedig rövid időn belül ellaposodott a beszélgetés... És ilyenkor nem értem, hogy akkor most random "Tinder rulettezett" és csak véletlenszerűen húzott jobbra, egyébként nem jövök be neki, vagy közben meggondolta magát, vagy kíváncsi volt, hogy én jobbra húzom-e? Nem értem... Ezért le is töröltem a Tindert, már kb egy éve nem használom.

Viszont annyira jó látni, hogy van olyan, mint pl a #6 akinek jó tapasztalata volt ezekkel kapcsolatban, mert ez mégis ad egy kis reményt. Persze sok múlik a kinézeten, illetve a magabiztosságon, de egy csomószor azt érzem, hogy meglenne a közös szimpátia, de mégsem tudunk elrugaszkodni a már unalmas "mi újság?" "mit csinálsz? " "milyen napod volt?" formuláktól...

És tudom nem illik kérdés alá kérdezni, de a #6 vagy valaki, akinek pozitív tapasztalatai is vannak el tudná mondani légyszíves, hogy hogyan tud életben tartani, érdekessé tenni egy Tinderes beszélgetést egy olyan emberrel, akit még nem is ismer? Van erre valakinek valami jó tanácsa?

Mert lehet megpróbálnám így 1 év kihagyás után újra, hátha szerencsém lesz... :D

2022. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A hagyományos társkeresőre biztosan nem Alsótold egy percet sem többet, de a tündérek sem. Lehet van akinek szerencséje volt vele, nekem nem. Mindegy hogy milyen módon álltunk párba, vagy írt valaki, én pár sorban bemutatkoztam, leírtam mit is szeretnék, kértem, hogy írja meg, O mit és hogyan szeretné (már, ha nem volt éppen előzőekben ez leírva). Lehet ez túl sok, n.mizu, még hasonló értelmetlen válaszokat várták, mert nem nagyon jött értelmes válasz angyon sokszor. Ha véletlen mégis, akkor a másnap volt a vízválasztó. Ha aznap váltottunk is sok levelet, másnap már mintha olyan kötelező jellegű lett volna. Vagy éppen el is tűnt, és többet nem is írt. A legszebb az a pár ember, akivel évek alatt hetekig irogattunk, nagyon OK minden, majd ha komolyabb dologra tettem volna át, mármintas elérhetőség, vagy találkozó, akkor úgy felszívódtak, mintha nem is léteztek volna soha. Szóval, lehet csak velem szórakoznak, de számomra reménytelen. Azt gondoltam a tinder mégiscsak majd ha lassan is, se hoz valami eredményt, hiszen legalább fotó, meg valamennyi adat és ha valamilyen szinten kölcsönös a szimpátia, akkor talán lehet folytatás. De hát nem. Nos, ha nem, hát nem.

Azért köszönöm az itteni segítőknek!

2022. jún. 17. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 6# válaszoló. Örülök, ha hasznos a válaszalom és legalább 1 embernek tudok egy kis reményt adni. Tényleg azt vallom, hogy nem szabad feladni, keresni kell. Ha magadon nem segítesz, senki más sem fog.

De nincs erre mindenkinél beváló formula, hogy hogyan lehet életben tartani egy beszélgetést. Ha mégis így történik, és korán abbamarad, az szerintem pont azt mutatja, hogy annyira mégsem tetszünk egymásnak, nincs meg a kémia. Bár csak írogatásból nem lehet eldönteni a kérdést, ezért fontos a korai személyes találkozó szerintem. Pl. 1 héten belül. Ez a legfontosabb, élőben majd eldől, mert látod, hallod, érzed, van kisugárzása, mozgása, non-verbalis kommunikációja is. Van olyan, aki chatelésben nem annyira jó, nem szereti, nem tudja kifejezni magát rendesen, élőben meg pont fordítva. Meg kell adni szerintem az esélyt, és fel kell hozni a témát, hogy találkozni kéne. Persze van, aki nem szeret kezdeményezni, félénk. Alapból én is ilyen vagyok, de próbálkozok. Aki alapból tökös és kezdeményező, na ő simán meg tud nyerni szerintem kb. mindenkit, engem biztosan. 😄 Aztán élőben majd beszélgetünk, megismerjük egymást. Bármelyik társkeresőn lehet szerencsénk, de senki nem mondja, hogy könnyű lesz. Főleg, ha nem vagyunk szuper jó kinézetűek, kockás hassal.

De a kérdező ha élőben tud, van lehetősége ismerkedni, hajrá, az is jó, főleg ha a bátorsága és magabiztossága is megvan hozzá. Mondjuk szerintem élőben is vannak mindenféle fiúk, és ahhoz is kell szerencse.

2022. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!