Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy sráccal, teljesen random az utcán, visszafordultam mert bejött és akkor láttam, hogy ő is visszafordult. Utána megvártam, odajött, beszélgettünk, sétáltunk egy órát, majd számot cseréltünk, megöleltem és ennyi. Tegnap este is beszéltem vele telón, tényleg nagyon cuki, megadtam neki a facemet is, beszélgettünk Messengeren is. Lebeszéltünk mára egy találkozót (nem szextalálkozót), meg elmegyünk sétálni stb, de én...nem is tudom miért, de írta, hogy nézzem meg mikor ér be a buszom és kimegy elém, én meg letiltottam. Blokkoltam a telefonon is a hívásait. Most meg egy fura érzés van bennem, amit sosem éreztem, mert belegondoltam mi lenne, ha ezt velem csinálná meg valaki, de már nem akarom feloldani.

2022. jún. 18. 15:44
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
10. teljesen igaz!
2022. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%

Szarul érzed magad, de mégsem oldod fel? Inkább szenvedsz, meg őt is szarba hagyod?

Ha már élőben is beszéltetek, akkor mitől félsz? Azt mondtad nem szex miatt találkoztok, hanem csak meg isztok valamit, meg csak beszélgettek. Akkor mitől ilyedtél meg? A beszélgetéstől?

Old fel, és beszélj vele. Kérj bocsánatot, mond el neki, hogy félsz. Jobb mint így

2022. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%
Egy szó: Büdös Bunkó...
2022. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerencsecsomag.
2022. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
12: nem, attól ijedtem meg, mert tudom, hogy a meleg világban nem létezik igazi komoly kapcsolat. Mert a másik fél mindig félreb.szik. Nekem meg nem nyitott kapcsolatra meg megcsalásra lenne szükségem. Ebből arra következtettem, hogy mi van ha ő is ilyen lesz. De közben meg akarnék vele lenni. Kár volt márcsak leállni vele beszélgetni, akkor most nem lenne ez.
2022. jún. 18. 17:13
 16/30 anonim ***** válasza:
11%

Velem is volt ilyen régen. Örültem a lehetséges kapcsolatnak meg minden, vártam a találkozót, aztán mikor ott volt az esély full para kapott el, aztán letiltottaam

Igaz, én nem búzi vagyok

2022. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
15: ez csak hü..e önigazolás
2022. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
19%

Semmi okunk,hogy szidjuk a kérdezőt! Ő tudja, mit miért tett és ha úgy van, akkor korrigálja a döntését.

Már csak azért sem szidhatjuk,mert nincs olyan,akinek hasonló meggondolatlanságai ne lettek volna. Nekem is volt, másnak is volt ilyen eltűnés, letiltás.


Szóval, a kérdező majd megoldja !

2022. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

18: annyi hibázik az okfejtésedben, hogy láthatóan ő sem tudja, miért tette

és nem biztos, hogy tudja korrigálni


a többi stimm

2022. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%
Add meg a számát, majd én megbecsülöm.
2022. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!