Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy sráccal, teljesen random az utcán, visszafordultam mert bejött és akkor láttam, hogy ő is visszafordult. Utána megvártam, odajött, beszélgettünk, sétáltunk egy órát, majd számot cseréltünk, megöleltem és ennyi. Tegnap este is beszéltem vele telón, tényleg nagyon cuki, megadtam neki a facemet is, beszélgettünk Messengeren is. Lebeszéltünk mára egy találkozót (nem szextalálkozót), meg elmegyünk sétálni stb, de én...nem is tudom miért, de írta, hogy nézzem meg mikor ér be a buszom és kimegy elém, én meg letiltottam. Blokkoltam a telefonon is a hívásait. Most meg egy fura érzés van bennem, amit sosem éreztem, mert belegondoltam mi lenne, ha ezt velem csinálná meg valaki, de már nem akarom feloldani.

2022. jún. 18. 15:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon elb*sz*tt vagy, rendkívül sajnálom szegény srácot, de tőled csak jobbat kaphat bármikor.
2022. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
89%
Hát ...szerintem paraszt vagy!!!Az a baj hogy ezt nem igazán tudja senki megmagyarázni ésszerűen.Mert ez nem ésszerű,nem korrekt ,nem menő,nem elfogadható.Parasztság.Én kívánom neked hogy az életbe minél többször kapdd ezt vissza!Tudom nem lesz népszerű az álláspontom,de mit lehetne pozitívat írni egy ilyen cselekedetre?
2022. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy skizó vagy, vagy iylesmi?
2022. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 steven95 ***** válasza:
96%
Old fel a tiltást. Kérj bocsánatot, mondd el hogy nagyon! szégyenled, de berezeltél... ne haragudjon meg, nem érdemli meg hogy így viselkedjenek vele.
2022. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy, kérdező?
2022. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem tudod miért tetted! Egy nárcisztikus majomparádé vagy. Ha meg valóban nem tudod miért tetted, akkor sürgősen keress fel egy pszichiátert, mert ésszerűtlen a viselkedésed. (Ami amúgy megint a nárcizmust támasztja alá.)
2022. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%

#15

Igen, a meleg kapcsolatok nagy részénél nem működik a monogámia és megcsalás, szakítás a vége. De vannak kivételek! Ha félelemből meg sem próbálod, mert úgy érzed, hogy úgysem fog összejönni, akkor azt a kis esélyt is eldobod magadtól, hogy ti ketten a szerencsés kivételek közé tartozzatok.


Most nagyon bátornak kell lenned. Hívd fel és mondj el neki mindent őszintén, mentegetőzés nélkül. Ha ő is komolyan gondolja, akkor adni fog neked egy második lehetőséget.

2022. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
71%
Második esélyt ennek?! Ja, majd valamikor, ha éppen kezdene a másik érezni valamit, akkor megint tiltja majd. Ilyennel az életbe szóba sem kell állni többet senkinek sem!
2022. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
74%
Ultragaz vagy. Nem szoktam kommentelni de remelem a karma tobbszorosen betalal
2022. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

2022. jún. 18. 17:52 időpontban: "Semmi okunk,hogy szidjuk a kérdezőt! Ő tudja, mit miért tett és ha úgy van, akkor korrigálja a döntését."


Ja, biztos azért írta ki ide anno a szánalmas kérdését, mert tudja mit miért tett... :D



Ugyan nincs már a kérdező se itt, ő az aki tökéletesen leírta a primitív-suttyó-bunkó fogalmát.


Sose értettem miért nem lehet egyenes lenni, és ha meggondolta a dolgot, akkor egy "Bocsi, de mégse..." jellegű mondattal lezári a dolgot. Az ilyennek száradjon be a töke, meg szârjon sünt.

ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!