Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külföldön ismét hódít a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön ismét hódít a fiúk körében a fanszőrzet megtartása, idehaza mi most a trend?

Figyelt kérdés
Nagy számban trimmeltek, de nem ritka most már a természetesen hagyott dzsungel fiatalok körében. Ti hogy hordjátok? Korotok?

2022. jún. 19. 08:16
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
92%
Remélem nem baj, hogy nőként írok, akiket én ismerek, ők borotválják, van egy Hollandiában élő Német srác, évek óta ismerem, az ő fiú ismerősei is borotválják. Ez csak egy példa, de a világ különböző országaiból lettek ismerőseim, ők is borotválják. Szal nem értem honnan vetted ezt, v. más körökben mozgunk lehet. Sokféle embert ismertem meg, többféle szexuális orientációval. Sokban jóval másabbak és elfogadóbbak, mint itt egyesek.
2022. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
87%
Nem homo téma, a heteróknál is kezd visszajönni mind2 nem. És nem csak intim részen. Magyarországon még nem, de nyugaton már igen. Olyan helyen dolgozom ahol csok francia, német, olasz 15-25 közti nő fordul meg csoportosan. A végig szőrös, borotválatlan lábak temgere forró nadrágban....
2022. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 everlight ***** válasza:
64%
Szerintem meg undorító a sok szőr,nem véletlenül találták fel a borotvát
2022. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
100%
Akkor külföldön én is nagyon trendi lennék. 31F
2022. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
96%

Mivel érzékeny a bőröm és kipattog/viszket ha borotválom ezért max trimmelem.

Teljesen naturált én nem szeretem mert nagyon sok és vastag a szőröm és tényleg egy igazi dzsungel lenne vágás nélkül.


Másokon meg nincs igazán preferenciám

2022. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
72%

Én nullásra vágom géppel havonta. Nyár van amúgy is, izzadunk mint a ló, minek még a bunda is? Bebüdösödik, beizzad, viszket. Akiknek bundás a farkuk gondolom sose borotválkoznak az arcukon..

Tengerentúlon változó. Sok lány borotválja, de rengeteg - főleg a hippi csajok - nőnek még a lábán és a hónalján is szőrös. Engem nem zavar a szőrös punci amíg tisztán van tartva és nem túl bozontos.

2022. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
95%
Nőknél-fiúknál a trimmelés hódít. Szőrtelenítéssel is foglalkozó kozmetikus vagyok, a covid óta teljesen megcsappata a szőrtelenítésre jelentkezők száma, korábban naponta volt 1-2 intim szőrtelenítésem, heti 1 pasas. Most heti 1 nő, pasas 3 hónapja nem volt nálam.
2022. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
81%

37 - sokan otthon maguknak csinálják ezt meg, ahogy tudják. A covid nagyon sok mindent átírt, többek között az emberek megtanultak néhány dolgot megoldani maguknak.

Persze az igazi profi eljárást nem tudták átvinni home office megoldással, de megelégednek a "nagyjából olyan" verzióval is.

2022. júl. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes, szerintem kissé beteges vélemény, hogy a szőr "undorító" lenne. Akkor a haj is undorító?
2022. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
96%
Nem a szőr az undorító hanem ha nincs "rendben" tartva. Gondolom néha jársz te is fodrászhoz és hajat is szoktál mosni.
2022. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!