Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Külföldön ismét hódít a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön ismét hódít a fiúk körében a fanszőrzet megtartása, idehaza mi most a trend?

Figyelt kérdés
Nagy számban trimmeltek, de nem ritka most már a természetesen hagyott dzsungel fiatalok körében. Ti hogy hordjátok? Korotok?

2022. jún. 19. 08:16
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%

#40


Hát ez az. Nem az a lényeg, hogy le van-e nyírva (teljesen vagy félig), hanem hogy rendesen tisztán van-e tartva. Ahogy a haj sem lesz ápolatlan attól, ha hosszú, ugyanez igaz minden más testszőrre is.

2022. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
90%

Én rövidre vágom, és szerintem sokkal szexibb mint egy teljesen csupasz. Olyan az mint egy kisfiú... kinek tetszik?

A lábak borotválása is annyira gáz szerintem. Enyém elég szőrös, de formás és szerintem így szexi. Mi ebben a baj?

Egy férfi legyen férfias szerintem.

2022. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
mint írták nem azzal van a baj ha valaki szőrös, hanem ha nincs tisztán tartva. van olyan akinek a csupasz farok jön be mert szopáskor nem akar szőrszálakat szedegetni a nyelvéről vagy csak az tetszik neki. mi ezzel a baj?
2022. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
78%

A rövidre van vágva 2-3 mm, akkor sem szedegeted a szőrszálakat a szádból.

És nem is olyan a farkad mint egy 7 évesé...

2022. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
94%

A csupaszságnak is meg van a feelingje, volt néhányszor, hogy teljesen trimmeltem mindent "ott" alul, tetszett a partneremnek.

De az is, mikor már nőtt a szőrzet, igaz az őserdő még nem volt jelen, az nekem sem jön be.

És orálnál nem jó szőrszálakkal bajlódni.

2022. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ez jön be. Amikor Olaszországban voltam nudi strandon, szinte senkinek sem volt borotválva és sokkal izgatóbb volt így.
2022. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
95%
Én 1-2 éve mindig csupaszra nyírtam mostanában már semmi kedvem hozzá és meghagyom valamennyire. Nem dzsungelesre csak hagyok meg belőle. Nekem is jobban tetszik és másoknak is jobban szokott.
2022. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
85%
nem értem miért asszociál valaki egyből egy 7 éves gyerek nemi szervére ha csupasz valaki? nekem sose jutna eszembe! ennyi erővel az a férfi is aki borotválkozik az arcán, olyan mint egy 7 éves? na ne már.. nekem volt csajom neki az jött be ha csupasz vagyok, őt taszította a szőr. Volt olyan akinek meg hogy minél szőrösebb. Volt olyan akinek mindegy volt. Nem vagyunk egyformák. Ami fontos az a higénia és az igényesség.
2022. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
19%

Metr nem férfias a csupasz farok. Szerintem.

Ahogy a borotvált láb sem.

2022. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
90%
Sokak szerint meg szexy és nem ettől lesz "nem férfias" egy férfi. Gondolom borotválkozni szoktál és nem mikulás féle szakállad van.
2022. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!