Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj a nem túl nagy méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj a nem túl nagy méret?

Figyelt kérdés

Főleg úgy, hogy igazából passzív vagyok, és én magamból kiindulva azt gondolom, nem túl nagy mérettel rendelkező partnert keresnék, hogy mindketten érezhessük, nem a méret miatt vagyunk egymással.

Nagyon sokan a nagyot keresik, biztosan van rá okuk, én inkább maradnék a kezelhetőbb méretnél.



2022. jún. 19. 16:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minél inkább nagyobb a lelked belül, annál inkább nem számít a méreted kívül ;)
ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11/11 - azért egy fotón nehéz a lelkeddel rajongókat szerezni egy olyan világban, ahol a kézzelfogható tényeket keresik az emberek. Többnyire.

Vagyis olyan barátot kell találni, akit a fotó nem hat meg, és tényleg barátkozni akar, aztán jöhet szóba a testiség. Kevés ember lesz ilyen, de érdemes keresni.

ápr. 23. 22:05
 13/13 anonim ***** válasza:

Volt innen távkapcsolatom nem egy, ahol a fotó nem sokat játszott.


Példának okáért a legutóbbi, 4hónapig is eljutott fotó nélkül. Addig egymás kölcsönös megismerése volt, mely a képcsere után is zajlott ugyanúgy.


Úgy cseréltünk képet hogy már a lőtéri kutya se foglalkozott a másik kinézetével. Részemről akkor is valóra váltottam volna vele az álmaimat ha csápjai vannak.


Végül sajnos nem jött össze vele a dolog, de ennek a kinézethez semmi köze nem volt, sokkal inkább a távolság és más egyéb nehezítő körülmények :(



Szóval nem reménytelen a szitu, de abban igazad van, hogy sokan a külsőre mennek.

ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!