Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek milyen a tökéletes pénisz?

Figyelt kérdés

Nem túlzásokra vagyok kíváncsi, hanem arra amit tényleg élvezettel tudtok kényeztetni.

Hány centi hosszú, vastag? Formája? Egyenes, görbe? Herezacskó? Szőrös? Bundás, trimmelt, csupasz?


A korotokat is megírhatjátok.



2022. jún. 4. 11:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Az én elvárásaim egy farokkal kapcsolatban a következők:

- 17-20 cm hosszra

- 4,5 körüli a vastagság

- mivel elsősorban orálozni szeretek ezért egyenes vagy lefelé görbülő az ami nekem bejön térdekésnél

- nagyon férfiasnak tartom a fanszőrzetet, a klasszik bundásat

- a herezacskó csupasz és minél nagyobb és lógósabb annál jobb


Ennél nagyobbat már kényelmetlenebb szopni, de a kisebb pedig nem tölti ki a számat, torkomat.


28 vagyok.

2022. jún. 4. 11:15
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
16-18 éves, szőrös, 10-12 cm, a zacskó lehet lógós is, feszes is.
2022. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Átlagos, 13-15cm, hosszú fitymával. Szőr az mindegy is, valakinek jól áll. Én borotválom, mert úgy érzékenyebb.
2022. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Tehát akinek már 15-16 (mint a többségnek) azt már offolod is?...


Szép hogy már szinte mindenki farkat választ,nem pedig társat...

2022. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen igényes az illető és annyi. Oké, nyilván mikropénisszel nem sok mindent lehet kezdeni, de nekem aztán teljesen mindegy, hogy mekkora. Szóval csak annyi elvárásom van, hogy legyen igényes az illető.
2022. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik válaszban pont ma írtam, hogy nekem a hossz igazából nem lényeg. Uni vagyok, ezért ha én vagyok passzív szerepben akkor az a lényeg a másik hogy használja amije van. Életem legjobb aktusai egy 13 centissel voltak. Ő úgy használta, hogy nekem tökéletes legyen. A kémia is jól működött, úgy rá voltam kattanva arra a 13 centire, hogy ihaj...


Amúgy 15 centi - nálam - már a hosszú kategória, az bőven eléri a prosztatát is, több se kell. Egy béna 20 centisnek lehet bármilyen izgató látványra a farka, sose lesz olyan jó a szex. Meg orál is kényelmetlen. Nem mondom, volt rá példa, hogy elkapott egy 20 centis és jól is használta, de az sem a mérete miatt volt különleges, hanem a technikája miatt.


Az ötössel meg maximálisan egyetértek! Felőlem lehet ő a megtestesült Dávid szobor, ha nem találja meg a zuhanyzót.

2022. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
24 év alatt, 16cm és a felett
2022. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Legalább 15cm, hosszú laza fityma amit bárhogy húzok nem akad meg nem feszít, felfele görbül. A makk pedig szép tükörsima, nem recés meg érdes. A zacskó meg ne úgy nézzen ki, mint a kamra legalján talált kínais 1000 éves szatyor. Ha ehhez társul egy húsosabb test kis pocakkal, meg vastagabb vállakkal, ami mellé kopasz vagy ápolt rövid haj van, kis borostával vagy szőrtelen arccal, akkor a pasinak nálam abszolút nyert ügye van:D


22F

2022. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

18-20 éves

mérete legyen legalább 12-14cm, de persze ha 20cm körül van az is jó. Vastagság lényegtelen.

Nekem fiatal fiúnál csak a full csupasz farok/zacsi tetszik.

Ja igen ami kivágja a biztosítékot az a fitymaszűklet. Azt soha.

2022. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Szeretek szopni és nem vagyok válogatós. De ha az ideálist kérdezed, akkor kb 9-10 centi hosszú, 3 és fél centi átmérőjű, csupasz, egyenes, evvel meg is lehet dugni engem.


Írj, ha 18-50 közötti az életkorod, utazz a környékemre, és erdőben/kocsidban leszoplak. De akkor is, ha teljesen más a farkad. Csak legyél szimpatikus.

2022. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!