Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gaz szerintetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gaz szerintetek, ha nekem a farokmeret is fontos szempont ismerkedesnel?

Figyelt kérdés
Passziv vagyok, es en nem elvezem a szexet egy kisebb meretu sraccal, sot inkabb ugy mondanam, hogy igazan ugy elvezem csak a szexet, ha nagy dakoval dugnak. Viszont ezt olyan fura kommunikalni a tarskereson. Meg sokan vannak, akik azt hiszik, hogy nagy van nekik, csak hat egyertelmuen latszik a keprol is, hogy nem. Egy sracnak legutobb adtam igy is eselyt egy talira, de hat fele akkora farka volt, mint nekem... :D Es ezt o mondta ki tobbszor is,mig dugott. Gondolom nem kell mondanom, hovy felejtheto elmeny volt... :(

2022. jún. 24. 13:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9: sot, annyira tag mar a lukam, hogy azon csodalkozom, ulve miert nem esek bele... :D


Asszem eleg rugalmasnak szamit az egesz testem, siman a nyakamba tudom tenni a labam, le tudok menni spargaba, es gondolom alul is rugalmasabb, mint masnak. Azert kell a 20 centi folotti meret, mert akkor eler egy olyan reszt a fenekemben, ami mindkettonknek jobba teszi az egyuttletet. ;)

2022. jún. 24. 14:54
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha az a részed a nyakad körül van ott bent, akkor értem. :D
2022. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Huu akkor neked tényleg jó nagy. 😳És ha jól értem, neked az számít, hogy a tiédnél is nagyobb legyen a partnerednek?

Amúgy én nem ítélkezek, szóval szerintem nem gáz. Mindenkinek más az ízlése, mások az igényei úgymond. Ha te csak így élvezed a szexet, akkor pláne fontos, mert a szex nagyon fontos része egy kapcsolatnak. Mást nem igazán tudsz tenni, mint megkérdezed ismerkedés során, de nem direkten, hanem viccesen esetleg, finomabban. Most erre nincs konkrét szövegem 😅

De azért én azt tanácsolnám, hogy legyél nyitott, mert lehet megismersz valakit, aki igazán tetszik és összeilletek, de "csak" ez a méret szempont hiányzik belőle, attól még boldog lehetsz mellette, és ha szereted, a szex is élvezetessebb lehet így, hiába kisebb neki.

2022. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
A szex fontos. Kell hogy jó legyen. Nem gáz.
2022. jún. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
97%

Én is a nagyobb f.szt szeretem

Nem extrém nagy, de töltse már ki a számat/popsim rendesen

2022. jún. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Enis mindig nagy farokkal szeretek játszani;)
2022. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!