Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavar az öregedés? Mármint,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar az öregedés? Mármint, hogy egyre kevésbé leszel vonzó?

Figyelt kérdés
Hisz kopaszodás, őszülés, pocak, fogak elvesztése mind sorra kerül lassan mindenkinek. Szóval ti hogy vagytok ezzel? És arra ki se tértem, hogy sokan vannak 30-35 körül akik még nem érték el amit akartak és nem úgy tűnik, hogy reál egy lakás, stb. Szóval hogy látjátok?
2022. jún. 27. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez inkább igényesség kérdése is. Tény, hogy a fiatalok között több vonzó személy van, de ettől függetlenül az idősebb korosztály is tud jól kinézni. Persze vannak olyan dolgok ami ellen nem igazán lehet mit tenni, mint például a kopaszodás, de ettől függetlenül ugyan úgy lehet valaki vonzó.
2022. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Chris88 ***** válasza:
90%
Kopaszodás ellen is van megoldás: hajbeültetés. Nekem összejött. Nem olcsó, de megéri. De csak annak lehet megcsinálni, akinek a hiányos rész kisebb, mint ahol van haj, hiszen onnan pótolják.
2022. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Elmúltam 60 és soha nem zavart.Még szép sem vagyok mégis sok partnerem

van.még fiatalok is.A lényeg,hogy a farkam kemény amikor kell.És

persze még megy két menet is.Soha nem fogok a korommal törődni.

Napi szintű mozgás edzés.Soha nem szabad elhagynia az embernek magát.

2022. jún. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy természetes folyamat. Mi zavarjon rajta? Szerintem amelett, hogy együtt élek a melegségemmel, az öregedés csak puding.

A kopaszodás ugyanaz. Ha nem harcolok a melegség ellen, akkor miért pont a kopaszodás zavarjon?

Az őszülés dettó.

Pocakra, akit zavar, van millió megoldás: diéta, testmozgás, stb.

Fogakra meg ott a fogápolás vagy szintén az odafigyelés: mikor mosol fogat, milyen italokat fogyasztasz, stb. Amikor meg kiesnek, akkor az szintén kódolt genetikailag, megint ugyanaz, mint a melegség.

Szerintem ha teljesen elfogadod magad, megbékélsz magaddal, akkor teljesen természetes biológiai folyamatok nem fognak zavarni a testedben.

Meg akit zavar az öregedés, az mit fog majd szólni a halálhoz? Felesleges ezeken aggódni, mert hiába aggódsz rajta, akkor is végig fogsz az egész procedurán menni. Harcolni meg magával az élettel szélmalomharc. Inkább másra fordítom az energiám.

2022. jún. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Engem nagyon zavar és rettegek is tőle.
2022. jún. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar
2022. jún. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Abszolút nem zavar,és azok közé tartozom,akik jobban néznek ki ,mint fiatalon. Bár,érdekes módon,mivel nem kopaszodom, éppen,hogy van ősz hajszálam, nem vagyok testes sem, szóval nem a tipikus apa kinézet,sokan utasítanak el ezért.

Nem szexet akarok, talán ez is baj velem.Egy idétlen,középkorú férfi vagyok,aki még hisz a kapcsolatban.

Mikor fiatal voltam,nem érdekelt,hogy elmúlik a fiatalság.Most pedig nem irigykedem a fiatalokra, nem félek az öregedéstől és a haláltól sem. Részei az életnek :)

Optimistán állok az élethez, nem azért vagyunk, hogy szomorkodjunk :)


53 F

2022. jún. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A hízás nem korhoz kötött. Bármikor le lehet fogyni. Fogorvoshoz el lehet menni.


A ráncosodás valós veszély. Azzal nehéz mit tenni. Szerencsére férfi vagyok, így nem csak öregszem, hanem sármosodom is (úgy kb 55 éves koromig)


F30

2022. jún. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Baromira nem érdekel sem a külsőm, sem a korom. Van akinek így is kellek, a többit lesz@rom.
2022. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtak páran arra a válaszom, hogy elszántság, idő, pénz. Ez mind kell hozzá. Amúgy én is félek előre mert lusta leszek pl kondiba járni.
2022. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!