Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik, hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakinek sosincs semmilyen szinten előváladéka?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel hetente 1-2x összejárunk, nagyon beindítjuk egymást mindig. Kettőnknél annyi a különbség, hogy ez nekem a farkamon is látszik. Mert ha csak az övét simogatom, vagy csókolózunk pár percet én már tocsogok az előváladéktól, az ő farka is áll mint a cövek de az csontszáraz mindig. Rá is kérdeztem, azt mondta sosem volt neki előváladéka. Prosztata maszírozást is próbáltam nála, de még akkor sem csöpögött hiába élvezte. Köztetek is van ilyen, vagy találkoztatok már ilyennel? Mert én rajta kívűl senkivel.

2022. jún. 28. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem sincs, ritkán ha 1-2 csepp.

viszont nemrég találkoztam két olyan pasassal, akiknek mégcsak nem is állt a farkuk, de úgy folyt belőlük, mintha elélveztek volna :)

Látványnak szép.

2022. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg van, a barátomnak viszont semennyi
2022. jún. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs, nem is volt. Egyaltalan nem banom. Elvezeskor viszont elegge sok jon, siman arcon lovom magam ha nem figyelek.
2022. jún. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig soha nem volt, ha volt is akkor is csak nagyon kevés. Mostanában amikor rárántok vagy sokáig húzom a maszturbálást, viszonylag sok előváladékom van.
2022. jún. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, de nem túl sok, pár csepp szokott jönni.
2022. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak rirkán van előváladékom, akkor is csak akkor amikor már jó ideje edgingelek (szegélyezek).

Akkor jön egy két csepp, nem sok.

Több csak akkor ha kimasszírozom a farkmból.

2022. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!