Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavar ha sok az előváladéka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha sok az előváladéka az aktívnak?

Figyelt kérdés
Pl orálnál zavaró neked?
2020. ápr. 18. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, sőt
2020. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem találkoztam még ilyennel, de nem.
2020. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mindig de néha sok jön.
2020. ápr. 18. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyenesen oda vagyok a sós nedűért. 33p
2020. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok, és egyáltalán nem zavaró, éppen ellenkezőleg. Orálnál inkább izgató, análnál pedig kifejezetten praktikus, ha sok előváladéka van.
2020. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én uni vagyok és nekem nagyon sok előváladékom van és NAGYON zavar. Nagyon szeretek bújni, és amikor hozzám bújnak, máris egyenesedek és hamar jön az előváladék is. Nem sok kapcsolatom volt, és elvileg egyiknek sem volt ezzel problémája, de awwwwww... Nem könnyű egy állapot.
2020. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem viszonylag sok jön, nem zavar különösebben. Csak nyáron kell vigyázni a világos vékony nadrág könnyen átázik, foltos lehet. Farmernél ez nem vészes, ott nem látszik.
2020. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar egyáltalán, sőt nagyon izgatónak találom.

Orálnál pedig nagyon felizgat az íze, sikamlós érzete.

2020. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!