Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kéne tennem? Miért él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Miért él vissza az erejével?

Figyelt kérdés
Egy szexhaverom van, akivel rendszeresen találkozom, de minden talin eljátsza hogy mélyre lenyomja a farkát és rászorítja a fejem, hiány nyomom el vagy öklendezek vagy csapkodom. Mindig megígéri, hogy nem felejti el és mégis mindig megteszi. Mit kéne tennem? Az a baj, hogy amúgy jó vele, mert nem nagy neki, sokáig lehet sz-pni, stb.
2022. júl. 2. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is élvezi az ilyen. Mint azt is, hogy panaszkodhat, de közben meg nagyon is jó neki.
2022. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is élvezi a kérdező és indirekt módon még dicsekedni is akar a dologgal. No komment. :) Birka kérdés birkáknak. :D
2022. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felállt most. Na nem erre hanem a másik panaszosra. Lehet vannak domináns vágyaim?
2022. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mert közbe meg rendes. Ennyi amit nem szeretek csak. Tökéletes úgysincs...
2022. júl. 2. 15:20
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked ez jó? De ez a tökéletestől valóban egy csöppet messze van. De gondolom azt is élvezed majd, ha keményen el fog verni, vagy megfojt mert úgy tartja kedve éppen. Mondjuk én egy másodpercig sem foglak sajnálni!
2022. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki sokadszorra megcsinálja azt amit a másik kér, hogy ne, és a másik öklendezik ettől stb.. az nem rendes. Max eljátsza, hogy rendes, az sz*arik a másikra.
2022. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
Te is csinálj neki valami olyat amit nem szeret, ha szerencséd van tanul belőle.
2022. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ilyen esetekben az elkövető és az áldozat is mentálisan sérült. Sokszor még a szakemberek is csak nehezen tudnak segíteni, ha egyáltalán.

2022. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vigasztal senkit, hogy ennyi mentális zavaros van.

Mi pedig nem tudunk normális kapcsolatot alakítani, akik nem tárgyként bánnánk a másikkal.

#9

2022. júl. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
#19, én már nem is akarok. Vagy ilyenbe futok bele, de nem tudok erőszakos lenni, vagy csak kamus, aki nem is létezik élőben. Szóval én ráhagytam, ebben az életben nem lesz már senki sem.
2022. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!