Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi mindent adnál fel a szerele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mindent adnál fel a szerelemért és a boldogságért?

Figyelt kérdés

Nemrég nyaralni voltam egy más országban és megismerkedtem egy sráccal, együtt töltöttünk egy hetet, és úgy érzem kezdtek beleszeretni. Úgy érzem ez kölcsönös. Mióta hazajöttam csak rá tudok gondolni, nagyon hiányzik. Fel is ajánlotta, költözzek hozzá... csak van még 1 éve egyetemem.


Szerintetek érdemes összejönni vele? Nyáron kiköltözni és évközben minél több hétvégét odarepülni? Utána pedig összeköltözni?


Mindig is kapcsolatot szerettem volna, de sajnos eddig egyáltalán nem sikerült. Most végre itt a lehetőség. De félek, hogy mi lesz ha mégse jön össze és egy csomó időt, energiát és pénzt fektetek bele hiába. Vagy amíg jól érzem magam vele, ezek egyáltalán nem számítanak, még ha nem is lesz belőle életre tartó szerelem?


Ti mit tennétek? 23/F



2022. júl. 9. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalság bolondság... nyárra költözz ki, lakva ismerszik meg az ember. Az egyetemet ne hagyd ezért abba!
2022. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele ebbe a kapcsolatba komolyabban, de a te életed.
2022. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom hogy az egyetemet mindenképp fejezd be. Már csak egy nagyon kevéske van hátra kár lenne sutba dobni.


Egyetem mellett is lehet odarepülni és hosszabb időt együttölteni, SŐT ő is meglátogathat :) Nem csak rajtad áll minden. Ha te neki is ugyanolyan fontos vagy akkor ő is bevállalja az odautat, stb.


Fiatalok vagytok, ha tényleg egymásnak vagytok teremtve akkor ezt a röpke egy évet (ami igazából egy csomó szünettel is csak 8-9 hónap) simán kibírjátok.

2022. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ahogy a #3-as mondja, akivel egy életet akarnál azzal 1 év nem számít. Menj ki most nyárra, 2.5 hónap, az alatt elválik a mindennapokban van-e értelme következő évben ismét kimenned.
2022. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Már volt három komoly kapcsolatom, egyutt élős.Nagyon sok mindent adtam és feladtam azért,hogy minden rendben legyen és boldogan éljunk.

És elmondhatom, hogy rengeteget veszítettem, erkölcsileg, anyagilag, most a lelki gondokról nem is beszélve.

Sosem élhettem át a felhőtlen és teljesen boldog kapcsolatot és egyetlen egyszer sem adott nekem az élet hűséges társat.Egyet sem, mind vagy megcsalt, vagy elhagyott.


Így eléggé szkeptikusan állok hozzá a boldogság szó értelmezéséhez.Persze,én akkor nagyon örulök,ha másnak sikerul, vagy szeretik egymást. Örulök,mert szerintem a szeretetnél nem fontosabb semmi.Ha az van, akkor minden van !

Ha nincs szeretet,akkor élunk,eléldegélunk,mint a lapulevél az árokparton.

2022. júl. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki 1 hét után összeköltözést javasol, azzal óvatosan!
2022. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
9%
A rektális záróizmaim.
2022. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod menyire tudnád ezt anyagilag is finanszírozni.


Suli az első.

Első szerelem meg mindíg nagyon erős, pontosítok a leg fájdalmasabb.

Próbáld meg ezt eltenni magadban egy szép nyári emlékének, tanuljál

És jövő nyáron felveszitek a kapcsolatot.

A szerelem jön megy ől, butit, nyomorba dönt. Vak leszel tőlle.

Suli! Ha valóban neki is ez jelent valamit, nem csak egy nyári kaland megvár. Csak közbe ürit itt ott érzelem nélkül, amivel te ne foglalkozz.

2022. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A #8as talán kicsit felnagyította a dolgokat az első kapcsolatnál, de nem mond hülyeséget.

Nem tudhatod, hogy mennyire lenne tartós a dolog, hisz még alig ismeritek egymást. És emiatt nem érdemes megkockáztatni az iskolát, a jövődet.

Szerintem amilyen opciót a #3as válaszoló leírt, az tűnik a legideálisabbnak.

2022. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Én se akarom ott hagyni az egyetemet, az utazós megoldáson gondolkodtam én is. Csak kérdés, hogy érdemes-e ennyit költeni

2022. júl. 9. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!