Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másoknak is vannak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is vannak ilyen vágyai? Megélitek?

Figyelt kérdés
Sokszor képzelem el hogy a másik srác kedvére használ. Pl lenyomja tövig a számba, stb mint vmi játékszernek. De mikor 1x kipróbáltam nem tetszett. Mégis újra akarom.
2022. júl. 25. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Sok srác vágyik erre meg még ennél is többre. Elég fiatalon már.

Egy dom pasi ;)

2022. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Huh velem is játszhatna így egy fiatal vékony srác.
2022. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is ez van
2022. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Pestiek akik hasonlóra vágynak, nyugodtan írjanak 😉
2022. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
jó dolog is a játékszer fiúkákat használni
2022. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Aktív részről igen
2022. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Engem is hasznalhatna mar vki:)

18bi

2022. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nehéz megélni, mert valaki vagy nyálas vagy tuskó. Nincs átmenet.

Ha durva szexet akarsz, akkor a nyálas meleg beteg perverznek tart. A tuskóval lehet durván szexelni, de azért szexel úgy, mert ez a teljes személyisége.

Szinte lehetetlen olyat találni aki barátságos, de szexben domináns.

Max az idősebb korosztályban, de fiatalan ha hosszabb távú kapcsolat érdekelne, akkor nincs opció.

Persze akkor nem gond, ha neked nem kellenek érzelmek vagy valami több szexhez. Akkor tuskóból van akármennyi.

2022. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kipróbálnám.

f28

2022. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megélni! Pár éve, amikor még kezdő voltam, volt egy sexbuddym, aki megtanított erre-arra és itt gondolok pl. a szájba kúrásra. Könnyeztem ott rendesen. Egyszerre volt picit megalázó érzés is, de közben felemelő és élvezetes. Az előző párkapcsolatomban csak a bottom oldalt éltem meg, ami nem zavart, de valahogy az nem okozott olyan maradandó élményeket, mint a régi sexbuddym vagy a jelenlegi barátom. A mostani kapcsolatomban leginkább aktívként vagyok jelen és bizony itt is volt már picit eldurvult szájbakúrás. Mindketten élveztük, de nekem ilyenkor át kell kapcsolnom az agyamat, hogy ne gondoljam azt, ez neki rossz, vagy bármi. Mindketten iszonyatosan élveztük. Aztán telelőttem a száját, az arcát, a szakállát. És percekig tartó csókcsatába kezdtünk utána. És mi lesz még itt! :P Imádom!
2022. júl. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!