Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Annak van valami értelme, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak van valami értelme, ha ír a Romeo-n valaki, majd válaszolok és attól kezdve bármit is írok, síri csönd? Se válasz, se tiltás, se lábnyom, semmi sem!

Figyelt kérdés
Vagy egy szia, vagy hogy vagy, esetleg értelmesebb kezdet, én válaszolok, majd semmi. Várok, meg másnap sem. Írok, hogy valamit rosszat írtam esetleg, vagy baj van? Látom, hogy látta, de ennyi. Számomra ez értelmezhetetlen.

2022. júl. 30. 07:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden társkeresőn ez van,nyugi:)

Nem tudja mit akar ,akire ráírsz, vagy melletted még vagy 12-vel írogat.

Vagy a harmadik opció,hogy így egyszerűen egy bunkó. Pont:)

2022. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Sok a kamus ember,akinek csak a szája nagy,de ha már lépni kell akkor meg eltünik.
2022. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor jártam így, köszön, visszaköszönök és ennyi volt a beszélgetés. Sosem értettem az ilyet.
2022. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is rendszeresen előfordul :)

Nem értem miért csinálják

2022. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Én se válaszolok mindenkinek, ha a másik lusta elolvasni az adatlapomat akkor felesleges olyannak válaszolnom aki nincs benne a korhatárban vagy nem azt keresi amit én.
2022. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már ennyire türelmetlen, fiatal barátom. Bármikor és gyakran beüt az emberek életébe valami súlyosabb probléma... és akkor biztos nem a net előtt fognak ücsörögni, meg kétmondatos ismertségű valakik leveleire válaszokat írogatni.
2022. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát, ha az türelmetlen, hogy én válaszolok, arra semmi; majd megkérdezem, hogy mi a baj, arra is semmi, miközben látszik, hogy olvasta, majd soha többé semmi reakció?! Lehet várnom kellene, mire megvénülök?! :)

No, mindegy, ez zsákutca ezek szerint.

2022. júl. 30. 15:00
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Heteró nőként válaszolok: azok a fajta férfiak teszik ezt, akik szellemileg nagyon alul vannak, (hiszen beszélgetni sem tudnak, kommunikáció nélkül pedig semmi sem alakulhat ki), viszont baromira egoisták: örülj ha x naponta rád ír egy semleges mondatot. Jó tanács: aki nem válaszol max másnap, azt ignoráljátok, mert ha nem, akkor majd kedve szerint ki-be ugrálna az életetekbe.
2022. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos mostanában szinte csak az van, amit leírtam. Csak érteni nem értem, hogy mi lehet az értelme vajon? Ő írt elsőre, gondolom akart valamit. De hiba írok, majd másodszorra is, semmi reakció. Általában utána már törlöm is pár nap múlva, a helyet se foglalja, meg ne is reménykedjek ilyenben. Ez valami trend lett ezek szerint?!
2022. júl. 30. 17:54
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8as vagyok ismét: igen, ez sajnos egyre gyakoribb. Azt hiszem ennek az emberi alapvető értékrend hiánya az oka. Elég ha csak arra gondolsz, hogy cseten is hány ember írkál, mindenféle köszönés nélkül. Nincs se köszönés, se elköszönés. Nekem már ez is fokmérő egy másik emberrel kapcsolatban. Nekem is volt okyan, hogy megkérdezte az illető (köszönés nélkül) hogy hogy vagyok? Már abból, hogy nem köszönt, gondoltam, ha válaszolok is, kb 2-3 )nap után kapok választ. Így is történt! Aki nem köszön, és nem köszön el, azok már megmutatják ez által, hogy tiszteletlenek. Majd miután napok múlva képesek csak válaszolni, ezzel ismételten bizonyítják a tiszteletlenségüket. Az ilyenek ezzel szinte előre vetítik azt, hogy emberileg nullák.
2022. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!