Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így akar valaki komolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így akar valaki komolyan ismerkedni, párkapcsolatot keresni ?

Figyelt kérdés

Mi a vélemény azokról,akik esküdöznek,hogy komoly kapcsolatot és csakis azt szeretnének, de - kéretlenül- már az első emailben meztelen képeket küldözgetnek ?

Valahogy furcsállom és nálam ez ki is esik,mert ha nekem megküldi, akkor nyilvánvaló,hogy másoknak is így tesz.

Kicsit kétségbe vonom a felkínálkozást, magakelletést,nekem erről egészen más kifejezés jut eszembe,nem pedig a párkapcsolat,szeretet,hűség...


2022. aug. 8. 10:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Én is tapasztaltam már ilyet. Egyrészt olyat, hogy kéretlenül küldött az arcképek mellé egy meztelen, egész alakos, álló 🍆🚨 fotót, mert gondolta egy passzívnak ez bejön és eldicsekedett vele, hogy neki mekkora. Nem akarok álszent lenni, szexi volt, de én se tudom komolyan venni az ilyet. Másra vágyok elsősorban ilyenkor, ez elég komolytalan sajnos.

Másrészt olyan is volt, hogy a profil fotói között volt kint egy kép a fenekéről. Amit pedig azért nem értettem, mert ő is komoly kapcsolatot keresett állítása szerint, ráadásul aktív volt. Hát eléggé visszaveti az ilyen az ismerkedési kedvem.

És nem azzal van baj, hogy valaki, amíg nincs párja, alkalmizik, megéli a vágyait néha.

2022. aug. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem írhatsz esetleg, ha akarsz ismerkedni :)
2022. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
88%
Én azt modo
2022. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én azt mondom hogy ha már teleg kezd valami ki alakulni akkor jöhet az intim kép csere de csak ha már teleg nagyon alakulóban van a dolog
2022. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!