Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/homo srácok nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/homo srácok nektek mi a véleményetek az análba fistingről, öklözésről?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 16:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek a 8-assal, szerintem is túlzás. Látványra nekem már nagyon csúnya, amikor már kifordul. 🤢🤮
2022. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Undorito
2022. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
#3, akkor még nem,de hülye kérdésre hülye vàlasz...
2022. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
En kipróbálnám milyen erzes es hogy meddig megy be de csak pusztán kíváncsiságból.
2022. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az öklözés a határok feszegetéséről szól, amit szeretek megélni. Oda-vissza élvezem, bár én lánnyal csinálom.
2022. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Imádom, ha dugnak, de eszembe nem jutna öklöztetni magam.
2022. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok.

Én szeretek közel minden féle hasonlót nézni, egyszer volt barátnőmtől volt is benne részem, nagyon új élmény volt, viszont nagyon élvezhető. Előtte is érdekelt a dolog, de csak magam kedvére szórakoztam az erre a célra vett eszközökkel. Eddig életem első, remélhetőleg nem utolsó élménye volt. Pasival sosem voltam, nem is akartam sosem, mai napig nem érzek rá késztetést hogy ezt ilyen felállásban tegyem meg, ettől függetlenül tévedek olyan oldalakra, ahol ilyeneket találok, és izgalmi állapot függő, hogy meddig mennék el.

Aktívként sajnos sosem próbáltam, passzívként ez az egyetlen alkalom volt.

30/F

30/F

2022. aug. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%

Mindenféle "anal destruction" játék a kedvencem, legyen az öklözés, kislabdák, plug stb. Heti 2-4 alkalommal szoktam "edzeni" hogy minél jobb legyek. Jelenleg ott tartok, hogy egy ököl gyakorlatilag azonnal bemegy.

Tévhittel ellentétben nem fogsz tőle "beszarni", perceken belül újra visszaáll a záróizom. Idővel szimplán könnyebben fogsz tágulni, ennyi🙂

2023. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!