Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz, ha ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha ezt az elején megkérdezem, megkérem erre (óvszer nélkül)?

Figyelt kérdés

Ismerkedek most egy fiúval és komolyan alakul kettőnk között. Mivel hosszú távra tervezünk mint egy pár, és engem izgat (és szinte biztos hogy őt is), szeretnék vele óvszer nélkül szexelni. Gondolom ez egy stabil, egészséges párkapcsolatban nem gond.

Viszont ezt csak úgy szeretném megtenni, ha mindketten elmegyünk egy teljes szűrésre, hogy mindkettek megbizonyosodjunk a másikról, hogy nincs nemi betegsége. Szerintem ez nagyon fontos. Hiába megbízok benne, és nem hinném hogy beteg lenne, de az ördög sosem alszik... Ráadásul én vagyok a passzív, szóval nálam különösen kockázatos a védekezés nélküli anális szex.

Nagyon gáz lenne, ha erre kérem? Természetesen én is elmennék vele. Más is kezdte már így a kapcsolatát? Más is kérte már erre a (leendő) párját?



2022. aug. 10. 07:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem lenne gáz. Ha közös a szimpátia és komolyan gondolom akkor ez a minimum, hogy megteszem érte még akkor is, ha biztos vagyok benne, hogy nem lehetek beteg.
2022. aug. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha neki nem ok akkor jobb is ha nem lesz a pasid. Esetleg ugyanezt mond el neki hogy emiatt akarod. Plusz hogy biztos semmi baja de jobb a biztos.
2022. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális.

Mi előszőr gumiban csináltuk

Majd eltelt pár hónap és utána mentünk el tesztre és akkor ment gumi nélkül.

2022. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen rendben van, amit leirtal. Sot, ez lenne az alap minden kapcsolat eseteben!
2022. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút helyes a meglátásod! Bárcsak ez lenne az általános! :) ;)
2022. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Tökéletes álláspont és bár mindenki, aki komoly és felelősségteljes, így állna hozzá!


Sok sikert Nektek !

2022. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves és megerősítő válaszokat! 😊
2022. aug. 10. 10:50
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
Már csak a feltételezés is durva hogy nemibetegsége van ezt mégis hogy fogod előadni? Első csok elott is ellehetne akkor cipelni lehet valami durva szájfertőzése van. Ez elég életszerutlen én biztos nem mennék el semilyen kivizsgálásra már ha csak felmerul ez mi értelme az egész kapcsolatnak igy. Nevetséges komolyan.
2022. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rendben van, csak jól kell megfogalmazni
2022. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
8 as vagyok lehet lepontozni de attol még szerintem nem csak én gondolom igy. El akarod rángatni vizsgálatokra mert szerinted valami nemi baja van. Persze elmondod majd hogy fontos meg mitomén (de nem ez fog neki lejönni) azért ez nagyon durván sértő és kiábrándito az embernek büszkesége is van. Én inkább szakitanék a csajjal de engem senki ne rángasson vizsgálatokra mert szerinte nemibeteg vagyok..
2022. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!