Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz, ha ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha ezt az elején megkérdezem, megkérem erre (óvszer nélkül)?

Figyelt kérdés

Ismerkedek most egy fiúval és komolyan alakul kettőnk között. Mivel hosszú távra tervezünk mint egy pár, és engem izgat (és szinte biztos hogy őt is), szeretnék vele óvszer nélkül szexelni. Gondolom ez egy stabil, egészséges párkapcsolatban nem gond.

Viszont ezt csak úgy szeretném megtenni, ha mindketten elmegyünk egy teljes szűrésre, hogy mindkettek megbizonyosodjunk a másikról, hogy nincs nemi betegsége. Szerintem ez nagyon fontos. Hiába megbízok benne, és nem hinném hogy beteg lenne, de az ördög sosem alszik... Ráadásul én vagyok a passzív, szóval nálam különösen kockázatos a védekezés nélküli anális szex.

Nagyon gáz lenne, ha erre kérem? Természetesen én is elmennék vele. Más is kezdte már így a kapcsolatát? Más is kérte már erre a (leendő) párját?



2022. aug. 10. 07:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

8-as és 10-es

1) Ebben a kategóriában nincs csaj sehol sem.

2) Különbség van aközött, hogy valakiről szándékosan azt feltételezed, hogy nemibeteg és aközött, hogy 100%-os biztonságra törekszel, hogy tényleg egyikőtök se legyen az. Ha te nem érted a különbséget a kettő között, az nem a kérdező vagy a többi válaszadó hibája.

Mellékesen megjegyzem: Pont a te hozzáállásodhoz hasonlóan gondolkodók miatt tudnak terjedni a nemi betegségek, akik már a kérést is félreértelmezik és sértőnek találják. Pont ez a viselkedés nyitja meg kiválóan az utat a vírusok előtt.

2022. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed, ha megkéred erre, nekem semmi bajom sem lenne a dologgal, sőt, örülnék neki, mert valószínűleg idővel én is megkérném a másik felet ugyanerre.
2022. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
Értem a koncepciót, ami értékelendő is, DE néhány válaszolóval értek egyet. Nagyon sértő. Feküdjetek le gumival. Próbáld megismerni, hogy mennyire lódít dolgokban. Ha egy korrekt ember és nem veszel észre ilyet, akkor arról sem fog hazudni, hogy baja van-e vagy sem. Ha nem tud róla, az meg megesik. Pszichológushoz gondolom nem vinnéd el, pedig lehet az a mai világban inkább mutatna pozitivat valamilyen problémára. Merj élni.
2022. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Ööö, azért a HIV is nagyon gyakran így terjed : "ugyaan, mi baj lehet, tuti nem beteg/nem vagyok beteg". És tényleg, a HIV fertőzés évekig nem okoz panaszokat, nem érez semmit az illető, de közben fertőz, pl. ondóval, pl. analisan a passzívnak. Alkalmi szexel valaki, akiről azt hiszi hogy semmi baja, ő is rendes srác, csak pár fiúval volt előtte. De csak 1 fiúval legyen, aki látens pozitív, és ott a baj.


"Ha nem tud róla, az meg megesik."

Na azért a gyógyíthatatlan, stimagizáló HIV fertőzést nem így akarom elkapni hogx szegény nem tudott róla, """" megesik"""" ...

2022. aug. 10. 16:12
 15/20 A kérdező kommentje:

Hány ilyen van, hogy hopp megesik, mert nem vedekeztek, csak 1x ne.

A véletlen kamaszkori terhességek is... Mondjuk ez engem nem érint, de hasonló az elv.

2022. aug. 10. 16:14
 16/20 A kérdező kommentje:
Ez a HIV vírus (és egyéb, gyógyítható fertőzés) szlogenje szerintem: "Merj élni" 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃
2022. aug. 10. 16:15
 17/20 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem nem is kell neked több válasz, ahogy itt a saját egotripedet járod, hogy miért van igazad.

Csinálj amit akarsz, csak ne csodálkozz, ha a faszinak mégis az fog lejönni amit néhány válaszoló adott.


Szerintem te az utcán is úgy járkálsz, hogy bármikor a fejedre eshet egy tégla, mert ugye ilyen lehetséges.


13-as válaszból szerintem mindenre reagáltál, csak arra nem ami a legfontosabb. Ha nem hiszel a párodnak akkor ez lesz a legkisebb bajotok. Tuti tartós lesz bizalom nélkül.

2022. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

Tudatos vagy, jó a meglátásod! Csak megerősíteni tudlak, hogy menjetek el együtt.

Mond el a barátodnak is azt amit itt leírtál. Azt gondolom partner lesz benne.

2022. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Természetesen nem azt akarom, hogy csak ő menjen el. Együtt szeretném, közösen, én is vállalom teljesen a dolgot. Ő is csak így tud abban biztos lenni, hogy nem vagyok beteg.
2022. aug. 10. 19:19
 20/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs ezzel semmi probléma.

Aki nem "sáros" annak nincs félnivalója.

Én férfiként gondolkodás nélkül elmennék bármilyen vizsgálatra, mert ez még mindíg sokkal jobb, mint a gumival szerencsétlenkedni.

A gumi tönkreteszi az igazán meghitt pillanatot. Azzal mindig csak a baj van.

Nem találom, leesett, kilukadt, szűk, stb, stb.

Úszósapkában nem lehet hajat mosni.

Kiesik az ember a meghitt ritmusból, és ez elég nagy baj.

Ilyenkor sokszor sajnos lepuhul a katona.

Úgyhogy mindenképpen vizsgálat, és ha mindkettő oké, akkor olyan nagyokat fogtok tudni szerelmeskedni, mint egy ólajtó.

2022. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!