Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az Ő neve? Vörös, transz lány.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az Ő neve? Vörös, transz lány.

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 11. 21:54
1 2
 11/14 harminezer oxigén ***** válasza:
89%

#10

Ezt én személyes tapasztalatokból írtam. A szemtől szembe találkozásoknál ezek a dolgok szoktak történni:

Legtöbbször akik még nem ismernek semlegesen/elfogadóan állnak hozzá, nem csinálnak belőle problémát hogy a csajnak kicsit mélyebb hangja, esetleg rácsodálkoznak és feltesznek néhány kérdést de, nem ez kerül a téma középpontjába. (az ilyesfajta találkozások a legjobbak)

Ritkábban előfordul, hogy kicsit túltolják az "elfogadást" és már-már erőltetettnek tetszik az ilyen viselkedés.

A legrosszabb az vadidegenekkel szokott megesni, véletlen találkozásoknál, amikor hirtelen szembesül vele, (pl vendéglátó/szórakozó helyeken, random rácsodálkozások a boltban sorban álláskor stb.) ilyenkor már nem egyszer volt hogy hangosan b**iztak, k***göztek, elmebetegnek stb-nek neveztek.

Ezzel szemben, nem egyszer volt már hogy a meleg vagy épp csak kicsit feminimebb pasi ismerőseimet az előző kommentemben említett jelzőkkel illették, néha csak viccelődésből, néha viszont durva sértésnek szánva ezt.


Az online térről meg nem is kell szerintem beszélnünk, elég csak itt beleolvasnod egy-két transzneműséggel foglalkozó kérdésre adott válaszokba. Igaz szerintem a többségük akik itt már szinte vendettát hirdetnek a transzneműek ellen, egy való élet belei találkozáskor annyira zavarban lenne némelyikük hogy (velem ellentétben) hirtelen azt se tudná magáról hogy fiú-e vagy lány.


Niki

2022. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 harminezer oxigén ***** válasza:
88%

#12

Köszönjük "építő jellegű" hozzászólásod. Bizonyára elégedettséggel tölt el hogy beszólhattál, bocs hogy több mint egy napig kellett itt várnod, arra hogy válaszoljak a #10-es kedves kommentjére.


Niki

2022. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
#13 Amúgy nem is értem a jelenséget. Érted, valaki időt tölt azzal, hogy egy anonim fórumon szapulja a transzneműeket, a melegeket, leszbikusokat, stb, ahelyett, hogy a családjával foglalkozna. Közben ő lesz az első, aki a "család védelméért" megvezetődik.
2022. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő Varga Jázmin Inez.

Facebookon és instán így megtalálod szerintem

2022. szept. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!