Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legyen melegházasság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen melegházasság?

Figyelt kérdés
Személyes közvéleménykutatást végzek.

2022. aug. 19. 16:57
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/311 anonim ***** válasza:
75%
Hát amennyiben igazság lenne. De nem az. Csak egy nagyon gyenge próbálkozás az érvelésre, mint az előtte lévőek.
2023. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/311 anonim ***** válasza:
13%

Utolsó. Te olyan forró vagy, mint a vasaló. Te vagy az ékes példája ennek a betegségnek. Nem tudod elfogadni, hogy ez nem normális. Hozhatnánk neked bármi érvet, bizonyítékot, te akkor sem fogod ezt soha elfogadni.

De folyamatosan itt fröcsögsz, nem bírod elengedni ezt a témát. Várod, hogy jöjjön 1000 válsz, hogy igen, ez az! Legyen! Ugyan úgy! Joguk van! Bla-bla-bla....

2023. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/311 anonim ***** válasza:
85%

Kezdjük ott, hogy én éppenséggel teljesen heteró vagyok. Még biszexuális sem vagyok.

De azért jót nevettem a fejtegetéseden.


Ami pedig az érveket illeti, hát eddig egy értelmes érvet sem láttam. Akkor minek kellett volna meggyőznie? Ha egy darab valóságot tükröző, logikus érvet olvastam volna legalább itt.... de egy sem volt.


De biztosan téged biztosan meg lehet azzal győzni, hogy százszor leírják neked, hogy 2+2=5 és te elhiszed. Onnantól te ezt fogod gondolni.

Én azonban nem vagyok ilyen. Leírhatod 100000szer is. Ha valótlan, ostobaság akkor nem fogom elfogadni.

2023. febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/311 anonim ***** válasza:
24%

Ne legyen. Ez nem egy természetes dolog. Isten férfit és nőt teremtett egy párnak nem pedig 2 férfit vagy 2 nőt.

Régen agyonverték és élve elégették őket.

Ez durva, nem is kívánom ezt. Szerintem legyen ez mindenkinek a saját dolga. Nem kell b*zi fesztivál meg hasonlók.

Otthon éljenek együtt, csináljanak amit akarnak, de az, hogy az oviban vagy az iskolában azt tanítják, hogy ez milyen "jó" na azt NE!

2023. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/311 anonim ***** válasza:
73%

"Ez nem egy természetes dolog."

Már mint a házasság? Az valóbban nem természetes hanem ember alkotta. De ettől még nem egy rossz dolog.


"Isten férfit és nőt teremtett egy párnak nem pedig 2 férfit vagy 2 nőt."

Majd ha lesz bármiféle bizonyítékod arra az istenre akire gondolsz akkor majd vissza térhetünk rá. Addig maradhat a vallási kategoriábban.


"Régen agyonverték és élve elégették őket."

Ahogyan régen sok más ostobaság miatt is megöltek embereket. Ha ennyire tetszenek a régi idők akkor ne használj áramot sem. Régen az sem volt.

Egyébként több kultúrának is része a homoszexualitás. Arról nem is beszélve, hogy volt ahol ezt tartották az igazi szerelemnek.

Ha már a régi időkre hivatkozunk akkor ezek alapján pont, hogy engedélyezni kéne.


"Szerintem legyen ez mindenkinek a saját dolga. Nem kell b*zi fesztivál meg hasonlók."

Legyen mindenkinek a saját dolga akkor te miért szólsz bele másokéba azzal, hogy megtiltod nekik? A vallásnak is a saját dolgodnak kéne, hogy maradjon ennek ellenére ide jössz és elkezded a vallásod nézeteit másokra erőltetni. Nem érzed kicsit képmutatónak így magad?


A "fesztivál" pedig nem lenne ha nem lennének megkülönböztetve, degradáltnak és hasonlóknak titulálva.

Szerinted egyébként az is rossz volt amikor Rosa Parks kiállt a négerek jogaiért?

Mert most a homoszexuálisok is ugyan ezt teszik.



"Otthon éljenek együtt, csináljanak amit akarnak, de az, hogy az oviban vagy az iskolában azt tanítják, hogy ez milyen "jó" na azt NE!"

Nem azt, hogy ez "milyen "jó"". Hanem, hogy ők is ugyan olyan normális emberek. Inkább az a gond, hogy óvodában kell tanítani azt, hogy nem kell lenézni és utálni azt aki kicsit is más. Ezt a szülőnek kellene megtennie. Csak ugye a szülőnek sem tanították meg és magától nem jut el egyről a kettőre.

2023. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/311 anonim ***** válasza:
83%

Annak ellenére, hogy melegként elfogadom a bejegyzett párkacsolatot, nagyon primitív homofób hozzászólása kap itt teret!

Szeretném látni azt az idiótát, aki ránézésre megmondja, hogy az illető meleg-e vagy sem...

2023. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/311 anonim ***** válasza:
0%
Figyi heterókám! Akkor fogadd őket örökbe, legyél szabadság harcos a jogaikért! De fogadd el, hogy ez nem normális, ezért az emberek nagyobb része sosem fogja elfogadni és támogatni. Akkor sem ha te a fejed tetejére állsz!
2023. febr. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/311 anonim ***** válasza:
82%

"De fogadd el, hogy ez nem normális, ezért az emberek nagyobb része sosem fogja elfogadni "


Ahogyan régen nem volt normális az, hogy a nők szavazhatnak, nem volt normális a négereket emberszámba venni de még elötte nem volt normális az, hogy ha egy néger nem volt rabszolga.


Sok minden volt "nem normális". Ez az ég világon semmit nem mond el az adott dologról. Ahogyan azt sem, hogy a jövőbben hogyan állnak majd hozzá.


De mint mondtam semmi nem gátol téged, hogy úgy élj mint a múltban éltek. Áram és mindenféle modern eszköz nélkül is megélhetsz. Megtermelheted, levadászhatod az ebéded....



"Akkor fogadd őket örökbe"

Nálad valami nagyon elpattant. Ennyire nem bírod mikor szembesítenek a saját h....ségeddel?


Persze amilyen érveket hoztatok azok után nem is vártam értelmes reakciót.

2023. febr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/311 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván nemsokára költő
2023. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/311 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis kötelező lesz az EU-ban. (Mármint az EU majd kötelezővé teszi a tagállamoknak, hogy engedjék)
2023. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!