Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legyen melegházasság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen melegházasság?

Figyelt kérdés
Személyes közvéleménykutatást végzek.

2022. aug. 19. 16:57
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/311 anonim ***** válasza:
0%

Neked ez 1 küldetés, esküszöm te ezt élvezed.... Akkor is megmutatod, hogy ez normális dolog.

Közben érdekes, hogy ellen érvek esetén, tényeket vársz, de te nem mondasz.

1.

Régen több kultúrabban is elfogadott volt a homoszexualitás. Semmi tényszerű!


2.


Volt ahol ezt tartották igazi szerelemnek

Itt sincs!


3.


Van olyan házasság is van ahol 2 azonos nemű személy házasodik

Továbbra sem lehet olvasni!


4.


Ahogyan régen is volt ilyen

??????????


Bohóc vagy😉

2023. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/311 anonim ***** válasza:
87%

Sokszor tényleg élvezetes olvasni amiket írtok. Nagyon jókat szoktam röhögni egy-egy iszonyatosan ostoba érvelésen.


Az egyébként nem igaz, hogy nem támasztottam alá amiket írtam. Nem minden esetben, de nem is adtátok jelét annak, hogy a valóság érdekel titeket akkor minek fáradjak az alátámasztással?

Arról nem is beszélve, hogy nem kértetek alátámasztást eddig.


1.

Görögök, a 4. pontnál linkelt könyv is bizonyítja, ókori Kína, ....


2.

Görögöknél volt ez. Innentől már talán te is megtalálod.


3.

Ehhez a ponthoz nem hozok példát, mert ezt könnyedén egy google kereséssel megtudod találni. Ma már több országban is engedélyezett és elfogadott. Ha erre bizonyítékot vársz akkor nagyon nem vagy tisztábban a világ mai helyzetével.


4.

Ehhez a ponthoz, konkrétan leírtam egy könyv címét forrásként.

2023. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/311 anonim ***** válasza:
0%

Jaaa, értem, a görögök.... 😁😁😁😁 Gondolom Krisztus előtt. Akkor szerinted a kanibalizmus is rendben van, mert hát valahol, valakik, valamikor csinálták.


"Sokszor tényleg élvezetes olvasni amiket írtok. Nagyon jókat szoktam röhögni egy-egy iszonyatosan ostoba érvelésen." Találj már ki valami új szöveget, mert baromi unalmas. Mondjuk te is az vagy....🤷🏼‍♂️

2023. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/311 anonim ***** válasza:
75%
Én nem értem, mi baj ezzel. Kinek mi köze, ki kivel vállal életközösséget?
2023. febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/311 anonim ***** válasza:
79%

"Gondolom Krisztus előtt."

Említett könyv szerint még a keresztény egyház sem utasította el a homoszexuális esküvőt egy jó ideig.

Arról nem is beszélve, hogy (mint írtam is) jelenleg is vannak olyan helyek ahol elfogadott és ahol házasodhatnak.


"Akkor szerinted a kanibalizmus is rendben van, mert hát valahol, valakik, valamikor csinálták."

- A kannibalizmus bizonyítottan árt az embereknek. Ennek elfogadása, mint azt egy kis gyerek is ki tudná logikázni ártana az embereknek. Ezzel ellentétben a homoszexualitás esetén az árt az embereknek ha nem fogadják el. Kezdve azzal, hogy az el nem fogadás egy folyamatos feszültséget eredményez a homoszexuálisok és a homoszexuálisokat el nem fogadók között. Ez már egyből árt mind két félnek több szempontból is. Ehhez pedig még hozzá adódik az az indok, hogy ahol elfogadták a homoszexualitást ott valami "rejtélyes" okból kifolyólag nem ugrálnak ördögök az utcán és hasonlók. Nem jár hátrányokkal.

Erkölcsi szempontból nézve a társadalom békésebb és jobb lenne ez a fölösleges, indokolatlan, értelmetlen, természet ellenes gyűlölködés nélkül.


- Nekem nem az volt az érvelésem, hogy rendben van mert csinálták. Nektek volt az az érveléseket, hogy a házasság nem ez. Ez azonban a valósággal nem egyezik meg mivel volt, van és lesz is homoszexuális házasság.



" Találj már ki valami új szöveget, mert baromi unalmas. Mondjuk te is az vagy....🤷🏼‍♂️"

Hát az esetlen próbálkozásotok sem túl izgalmas ami sokkal inkább ismétlődő mint amiket én írok.

2023. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/311 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, nem olvasom végig, mert már az elején ráunok.

Már csak te pörögsz itt ezen a xaron. Senki mást nem érdekel. (Gondolom azért, mert meg sem hallod a másik véleményét). De abban tudok segíteni, hogy néha írok pár sort, hogy legyen min csámcsogj, meg tudd itt játszani a szabadság harcost. Oké?

2023. febr. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/311 anonim ***** válasza:
78%

"Bocs, nem olvasom végig, mert már az elején ráunok."

Nekem sem izgalmas az, hogy folyamatosan ki kell, hogy javítsam azt a temérdek tévedéseteket.


"Gondolom azért, mert meg sem hallod a másik véleményét"


Á, tehát az baj, hogy nem értek egyet a logikátlan, valósággal szembenő, értelmes érveket nélkülöző, értelmetlen és káros gyülölködésetekkel.


Majd ha lesz legalább egyetlen egy értelmes érved amit ne tudna megcáfolni egy 5éves is majd akkor térjünk vissza a témára.

2023. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/311 anonim ***** válasza:
80%

Én heteroszexualis, erősen nacionalista személy vagyok, aki hisz Istenben és sok konrvatív értékben....


S támogatom a polgári házasságot mindenféle felnőtt ember között nemre vagy számra való korlátozás nélkül. Tőlem három férfi és egy nő is köthet egymással házasságot.


Nincs közöm mások magánéletéhez.


Másrészt olyan Magyarországban vagy magyar nemzetben vagyok érdekelt, ahol minnél többféle magyar ember érzi magát otthon.


S szükséghelyzetben hetero, homo, bi stb. együtt védi a hazáját, mert a magukénak, az otthonuknak érzik ezt a földet, kultúrát, államot.

2023. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/311 anonim ***** válasza:
0%

208,


Ez mind csak akkor teljesülhet Európában ha Allah is így akarja

2023. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/311 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk az elég durva, hogy már fél éve írták ki ezt a kérdést, de még mindig zajlik a vita alatta :D
2023. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!